Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszéd minden este...

A felső szomszéd minden este belefingik a kádba?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantó minden este ezt hallgatni, sajnos a lakás minden pontján halljuk (régi tégla), hétvégén délelőtt is fürdik és megy az akció, már nem merek vendégeket hívni... ilyen miatt, hogy lehet szólni?
2017. febr. 22. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
XDDDDDDDDDD
2017. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Igen, na és mi közöd neked ehhez? Mi közöd ahhoz, hogy ő mit csinál saját lakásában? Ő vette azt a lakást, ő vásárolt oda mindent, ő tartja fent, ő fizeti a rohadt rezsit, ami k*va magas (de az is baj, ha emeli, és az is baj, ha csökkenti a kormány), mi közöd van neked meg a magadhoz invitált ismerőseidnek ahhoz, hogy mit csinál a felettetek lévő szomszéd? Síri csöndben nekinyomjátok a fületeket a rideg fürdőszobacsempéhez, és ott hallgatóztok vagy mi? Elmondom, hogy sokkal jobban zavarna, ha a szomszédom falhoznyomott fülekkel hallgatózna egész nap, mintha belefingana a kádba. Törődj a magad dolgával, nem ártott neked amúgy sem semmit.
2017. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

No igen. Ha van egy saját lakásom, szerintem a legkevesebb, hogy ilyesmiket tehessek, ha akarok. Bár az én étrendemen ez nem jellemző. De az elv az fontos.


Laktam én is lakásban, ahol lehetett hallani ezt-azt, de hogy az efféle zajok zavarják a vendégeket :D Úgy látszik, tényleg vannak lakások, ahol hangszigetelés szempontjából kvázi papírból vannak a falak.


A szellentés jön, mégis mit csináljon, ha sehol nem OK? Gondolj bele.

Nyilván a szex pláne hallatszik, azt se csinálja? Köhögés? Horrorfilm? Kisgyerek?

Ha ilyen helyen laksz, bele kell törődni, nem élet, ha meg sem mukkanhat szegény szomszéd.

2017. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
te jo eg D:D:D:D:D kszi, felrohogtem! azt remelem, meg szabad.
2017. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája! :D
2017. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Megmondanád neki, gondolom égne a feje rendesen XD
2017. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Dobj be a levelesládájába egy cetlit, h ettől zeng a ház. Aztán reménykedj, h visszafogja magát. :)
2017. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
xD hát ha ilyen helyen laksz bele kell törődni . De tényleg olyan hangosan hallatszik , vagy csak ha a fürdőszobában vagy?
2017. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
fake as shit
2017. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fingjál bele te is.
2017. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!