Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hülyének néznének a lakók, ha...

Hülyének néznének a lakók, ha fel-alá futkozok a lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Kardióedzésként

2018. febr. 3. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

ha csendben csinálod késő este akkor nem.


vagy lopózz be idegen 10 emeletesbe egy üres pizzás dobozzal, és meg is van az alibid.

2018. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én a második kör után elküldenélek anyádba, mert piszkosul nem lenne kedvem a hülyeségedet hallgatni.
2018. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha edzőcuccban vagy. És mint fent említette valaki, próbálj kisebb dübögést csapni, mint a vágtázó lovacskák.
2018. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer pont emiatt nézett tolvajnak egy szomszéd a lépcsőházban, amikor még frissen költöztem be:D Be is szólt, hogy hívja a rendőrséget, bár ő nagyon rosszindulatúnak tűnt. Utána leszoktam a lépcsőzésről.


Amúgy ez télen volt, tavasz/nyáron még eljártam futni, télen jobbnak láttam ezt a kis mozgás formát. De manapság mégjobbnak látom eljárni konditerembe, ott is lehet kardiózni kényelmesen.

2018. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyének néznének, hanem ki lennének rád akadva (jogosan), mert azért általában ez a futkosás nem kis zajjal jár.
2018. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egy kollégám csinálja ezt, állítása szerint még nem szólt érte senki.
2018. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem, csak este 6 és reggel 8 között ne csináld mert átkozottul hangos. Amúgy nem néznélek hülyének csak jókat derülnék rajta ahogy próbálod kikerülni a lassan botorkáló nénikéket. :)
2018. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A négyütemű fekvőtámasz amit szobán belül csendben is lehet csinálni, lendületes és fárasztó, nem zavarsz vele másokat, az mér nem jó neked?
2018. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a popsikáját akarja edzeni :D
2018. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a guggolás gyakorlatokat hoztam volna fel:D azt is szoktam nehezebb verziókban csinálni, mint pl. guggolásból ugrás, vagy közben súlyzókat is használok, ami van itthon:)) A lépcsőzés programot is belehet iktatni néha kiegészitőként (kis időre, nem muszáj féloráig szaladgálni, elég 5-10 perc), de nem rendszeresen:D

Több változatban lehet végezni a guggolást, meg vannak más hasznos, otthon végezhető gyakorlatok is:D

[link]

[link]

2018. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!