Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakom, és fenyeget a...

Panelban lakom, és fenyeget a szomszéd. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk ide a párommal, alattunk egy öreg néni lakik, aki már az elejétől fogva utált minket. A legelső dolog ami zavarta hogy a párom lépései túl hangosak.. akkor mondtuk hogy ne haragudjon, majd papucsot húz. De azóta már nem porszívózhatok, nem használhatom a hajszárítót, a turmixgépet, a mosógépért is szólt, meg azért mert szerinte túl sokszor húzzuk le a wc-t(!!!). Ma húst klopfoltam, 11 körül, amikor lejött és 10 percen keresztül csak szidott, mert ő pont ebédelni akart és megzavartam. Azt mondta feljelent a közös képviselőnél. Remeg a gyomrom nem merek már mozogni sem a lakásban.. nem szeretnék konfliktusba keveredni, nagyon érzékeny vagyok, és nagyon rosszul esik amikor ez történik... nem tudom mit tudnék csinálni.:(

2018. febr. 8. 16:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Az öreg nénike fenyegetésétől remegsz???

Keressél fel egy piciátert, vagy nézegessél Soros plakátokat.

2018. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én megrángatnám a banyát,ha még 1x feljön.persze nem kell külsérelmi nyomnak lennie,de asnék a pofájára.Aztán ha ez nem használ írnék neki leveleket hogy meghalsz,érted jövök,te következel.Kicsinálnám az fix.A saját lakásomba azt teszek amit szeretnék.És nyugodj meg ha életvitelszerűen élsz,mosol,porszívózol,stb...hiába szól bárkinek nem lesz belöle semmi.
2018. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Ez komoly? Egy öreg néni tart rettegésben, mert olyan dolgokat csinálsz a saját otthonodban, amit minden átlag ember szokott csinálni, mellesleg nappal? :D Hát, miért nem küldöd el a nénit a búsba? Mi az, hogy túl gyakran húzod le a wc-t, meg nem kloppfolhatsz húst délelőtt 11-kor, mert nem tud tőle enni?


Én több megoldást is el tudok képzelni attól függően, hogy mennyire szereted a cirkuszt:


1. Megmondani neki, hogy mivel teljesen jogosan csinálod ezeket a dolgokat, ő meg jogtalanul zaklat, ezért zaklatásért feljelented te őt nemcsak a közös képviselőnél, de a rendőrségen is (öreg néni valószínűleg megijed).

2. Megmondod neki, hogy ha nem tetszik, akkor ennél rosszabb dolgokat is ki tudsz találni, mint wc lehúzás, na, majd az, hogy fogja zavarni.

3. Megmondod neki, hogy kopjon le és soha többé rá se hederítesz, figyelmen kívül hagyod, vagy kineveted és rácsukod az ajtót, úgysem tud semmit tenni.


Én tuti kikészíteném, ha ilyen dolgokért nekiállna szidni, biztosan nem jönne többet, de ez én vagyok. Nem szabad ilyen érzékenylelkűnek lenni, mint amilyen te vagy, Kérdező, mert a világ tele van zsörtölődős bolond nénikkel, akik kikészítenek, ha hagyod magad. ;)

2018. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Jelentsd fel, hogy zaklat...:)
2018. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus! Én biztos nem nyitnék neki ajtót ezek utàn.Ha a lépcsőházban találkozol vele és feljelentéssel fenyeget, mondd neki, hogy nyugodtan tegye meg, te viszont zaklatásért fogod feljelenteni ha nem hagy békén!.

"Amelyik kutya ugat az nem harap!"

Ha mégis megteszi, ne aggódj miatta, körbe fogjàk röhögni!

2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Remeg a gyomrom nem merek.. Ugyan az ilyen pont tudja h kire kell rászállni.. Ha a sarkadra állnál és megmondanád te meg a párod, a vén nyanyának h a saját lakásába pofázzon, nem fenyegetne.. Párod is aranyos h majd papucsot huz,az elején keett volna helyre rakni mammert ,néhány nyugger banya igazán gonosz és rosszindulatú rájuk fér h megmutassák nekik hol a helyük.. Azért is klumpával dübörögnék.. Férfi a párod,ne csicskuljon be egy múmiának. Már elkéstetek..
2018. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Most ez ugye vicc? Jelentsen fel este 21:00 től van a csendháboritas reggel 6-ig, megmondanam h. nemsokára jön a gyerek és mehet az öregek védőszentje utan is orban viktorhoz panaszkodni a lakast megvettük es mi igy elünk ravagnam az ajtot ill. kukucskalon ha meglatnam ki se nyitnak neki ill en jelentenem fel zaklatasert, kamerat tennek az ajtoelé, hogy legyen bizonyitek h. mennyiszer latogat meg
2018. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Es akkor mi lesz, ha feljelent a kozos kepviselonel? Elarulom: lofarok. Semmi. Zero. Az hogy valaki lehuzza a vecet vagy ebedet foz egy buntetotorvenyben sem buntetesi kategoria. En mondanam neki, hogy hivja ki a rendort is, nevessunk egyutt.
2018. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

:D :D :D Ne viccelj már, hogy egy nyanya tart rettegésben! Pont ezért lehet, mert látja rajtad, hogy a szőnyeg alatt közlekedsz miatta.

Én ilyeneket eszem reggelire mint a banya! Legközelebb ha odamegy kinyitod az ajtót és azt mondod: ha még egyszer idejössz bszod, beleverem a fejed a falba! De jó hangosan ám, hátha nagyot hall. Légyszi hadd menjek át hadd csináljam én :D

2018. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Jelentsd fel, hogy a banya hangosan túráztatja a seprűjét!
2018. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!