Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd szőke macával?

Figyelt kérdés

Párommal meguntuk a városi életet, nyugodt élet reményében vidéken vásároltunk egy családi házat. Úgy gondoltuk a gyereknek is jobb lesz, ha nem plázákban és paneltömbök közt nő fel.

Minap gereblyéztem az udvaron (a kerítés és a kert még nincs készen, csak ideiglenes drótkerítés van felhúzva), mikor észre vettem, hogy a szomszéd oldalon a kert végén egy hidrogénezett hajú szőkeség ólálkodik a mi telkünk felé és nagyon leskelődik. Mikor észre vett, félre vetette a fejét, nem is köszönt és elballagott. Férjemnek meséltem, hogy mi történt, erre kiderül, hogy ő már ismeri, a szőkeség már volt nálunk, mikor ÉN nem voltam ott. Valami ronda macskával ballagott át, megkérdezni, hogy a miénk -e. Persze még ott sem laktunk, még csak a férjem dolgozgatott a ház körül a barátaival. Erre ma beállított a férjem egyik barátja, és megkérdezte, hogy a "jó nő azóta nem volt nálatok?"

Teljesen kiborultam. Közöltem a férjemmel, hogy min. 2 méter magas betonkerítést akarok az egész telek köré, és olyan kaput, amin nem látni be, és ha megtudom, hogy ez a szőke pipi még egyszer beteszi hozzánk a lábát, ha nem vagyok otthon, gereblyével vágom végig. Nekem itt nem fogja bámulni, ahogy a férjem póló nélkül mossa a kocsit, és nem vagyok hajlandó a haverok miatt áthívni az esti grillezésre sem.

Igen, talán féltékeny vagyok és ideges. Már utána kérdeztem a kedves szomszéd csajnak, állítólag nemrég már szétszedett egy családot, ahol még kicsi gyerek is volt, miatta váltak el. Nem tudom mi tévő legyek, mert anyukám meg mindig azt mondogatja, hogy rossz szomszédi viszony olyan mint egy átok, és épp a nyugalom miatt költöztünk vidékre. Mit javasoltok?



2014. márc. 20. 19:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen nyilvánvaló, hogy ha egyszer megtette, akkor újra megfogja. A többi pedig már a férjed hűségén múlik, és a kapcsolatotok erősségén.
2014. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
76%
Költözz tanyára. Amúgy meg nem értem miért a nőre vagy dühös nem bízol a férjedben?
2014. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
77%
szóvla nem bízod a férjedben, ugye?
2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
82%
Először is ne mutasd ki a féltékenységet, ne tombolj, ne csesztesd a férjed, mert minél többet szidod a "jó nőt" csak annál rosszabb lesz. A szomszéd ellen semmit nem tehetsz, a házasságod mellett viszont annál többet: legyél még kedvesebb, még csinosabb, még kevésbé házsártos mint egyébként és semmiképp ne mutasd ki, hogy aggaszt a szomszéd mesterkedése. Éreztesd azt, hogy te vagy a főnyeremény.
2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
77%
szerintem azért túlreagálod. Egy kis féltékenység még oké, de azért ez az őrjöngés nem teljesen normális...
2014. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%

Nem bizol a ferjedben, hogy huseges tud maradni melletted? Szerinted nem vagy eleg jo a ferjednek?

Azt hiszed, hogy ha a ferjed felre akar lepni, egy kokerites megakadalyozza?

En megertem az erzeseid, de szerintem neked onbizalom-hianyod van.

Ha a hazassagod rendben van, nincs miert aggodni ;)

2014. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
25%
Hogy mit javasolunk? Azt,hogy fejezd be ezeknek az idióta kamu kérdések gyártását. A kamustílusod felismerhető, és trágya.
2014. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
13%
Hamarosan félrelép ebben biztos lehetsz, tuti hogy nem fogja kihagyni, senki nem hagyná ki, aki azt mondja hogy kihagyná az hazudik. Nem tehetsz mást csak azt hogy mindig a férjed mellett leszel mert ha egyszer elmész valahova 1-2 órára akkor vége a dalnak, vagyis kezdődik 1 másik dal
2014. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
83%

Családot SZÈTSZEDNI csak akkor lehet, ha a CSALÁD nincs rendben.


A szomszéd nö járkálhat akár egyszál semmiben is, ha a férjed nem akarja, nem lesz semmi.


Féltekenykedni semmi értelme, ha a férjed meg akar csalni, akkor megteszi akkor is, ha hisztizel, meg akkor is, ha semmit sem szólsz, ha meg hüséges, akkor megintcsak fölösleges a cirkuszolás.


Olyan meg nincs, hogy valahol a közelben ne lenne egy csinosabb nö, ha a férjed akarja, akkor talál alkalmat félrelépni.


NE a nöt hibáztasd, hanem a férjeddel tisztázd, hogy mit akarsz.

2014. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
21%
:)
2014. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!