Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bulinegyed ellenzők! Miért...

Bulinegyed ellenzők! Miért vagytok ellene?

Figyelt kérdés

Úgysem lehet sokkal többet tenni, én biztosan elköltöznék a belső kerületekből.


Folyton olvasom ezeket a felháborodott leveleket a neten, szerintem mindenkinek a könyökét jön ki. Miért nem költözik el akinek nem tetszik?


Vidéki vagyok ahol csend van és nyugalom, de eszem ágában sincs zajos zulledt belvárosba költözni főleg nem gyerekkel vagy idősként. Véleményem szerint a buli negyed sokáig az marad még ami most is.


Miért nem léptek le inkább?



2018. febr. 11. 17:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

_mihi_


hmm... horror áron? az enyémért nem tolonganak, pedig jóval az átlag nm ár alatt van, környéken az egyik legolcsóbb, felújított, mégsem ment el eddig. bulinegyed szívében van...


ismerősé felújítandó, ugyanannyiért árulja, mint én, ugyanabban az utcában, de 2x akkora a lakás. 3x annyi ideje próbálja eladni, mint én.


ha ennél olcsóbban adnám el akkor egy egyszobásat se tudnék venni a budai oldal olcsóbb részeiben, munka miatt pedig nem tehetjük meg, hogy vidékre, vagy kintebbi pesti kerületbe költözzünk.


én úgy látom nem túl gyorsan kelnek el itt az ingatlanok, a végén inkább kiadják őket...


hát ez van. :(

2018. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit fordítva ülsz a lovon kérdező.


Nem igazán értem, hogy miért a 20-30-40-50 éve ott lakó embernek kéne hirtelen szedni a cókmókját, és akár 60-70-80 évesen otthagyni élete munkáját, emlékeit, napi rutinját a lakásával és elköltözni bárhová, mert hirtelen pár éve nagy divat lett a földig részegedés, utcán okádás és hajnal 5-ig ordibálás.


Meg aztán, akkor tegyük fel elköltözik. Erre majd 2 év múlva valami nagyon okos kitalálja, hogy költözzenek bulinegyedek a kertvárosba is, mert most az a divat, hogy a belvárosi kapualjak helyett a kocsibeállóra hányunk, és akkor költözzön el az egész kertváros, a 100-150 milliós házakból, családostól, gyerekestől, állatostól, kocsistul? Komolyan gondoltad?


Már ott elhal ez az egész dolog, hogy a normális ember számára értelmezhetetlen, hogy miért kellene hogy az alpári viselkedés, az őrjöngés, az utca nyilvános WC-nek használata (amiért ugye nappal elagyabugyál a rendőr, akkor is ha csak egy bokor mögé ugrasz be vizelni, de éjjel valamiért szabad még kapualjba fosni is), a megengedettnél 20-szor hangosabb zene (erre van a fesztivál és társai), illetve a csendháborítási időhatár (22 óra) átlag 7-8 órával való túllépése miért kéne hogy feljebbvaló, vagy akárcsak egyenrangú legyen az emberek pihenési, normális környezethez, viszonyokhoz, tisztasághoz, rendhez való jogánál.


Azt meg hogy mekkora bevételt generál, hagyjuk már. Normális helyeken a bevétel múzeumokból, látványosságokból, gasztronómiából, programokból, hotelekből, ilyenekből van, nem vedeltetésből. Nem kis szégyen Budapestre nézve, ha az a fő bevételi forrási és turisztikai "látványossága", hogy Európa söpredéke ide jön pocsolyarészegre inni magát, aztán itt vizel, hány, ordít, kötekszik, mert ha ezt otthon csinálná, akkor elkapná a yard és alaposan móresre tanítanák, itt viszont mindent lehet büntetlenül. A nyomorult meg költözzön el 60 évesen vagy fogja be a pofáját, mert a dorbézolás egyeseknek mindennél előrébb való.

2018. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!