Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hőerőmű közelében laknátok?...

Hőerőmű közelében laknátok? Az nem okozhat problémat az egészségben?

Figyelt kérdés
Kertvárosi rész amúgy
2018. febr. 20. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban atomerőmű közelében laktam most felnőttként hőerőmű közelében. Semmi bajom az egészségemmel. Tudod, ilyen helyeken amúgy dolgoznak emberek. Ők sem halnak meg 1 óra munka után.
2018. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de hogy nonstop füstöl az érdekes. Ott néztem házat különben
2018. febr. 20. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szén-dioxid és gőz
2018. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy pár fajta fűtésű hőerőmű, pl a Pripjatyiak nem annyira rajongtak így utólag érte.
2018. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Füstöl? Az akkor már rég rossz. Hány éves vagy te egyáltalán....
2018. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem füstöl, de füstnek néz ki... ;)
2018. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Százhalombattán nőttem fel, olyan 16-18 éves koromig működött az erőmű. Sem nekem, sem az ismerőseimnek, szüleimnek, nagyszüleimnek nincs olyan betegsége, amit az erőmű okozott volna. Apám amúgy évtizedekig dolgozott az erőműben, azt mondta, hogy a kéményekből felszálló "füst" igazából vízgőz, olyan szűrők vannak felszerelve, amik megakadályozzák az egészségre káros anyagok levegőbe kerülését. Ha úgy hozza az élet, a saját gyerekeimet is szívesen felnevelném a városban.
2018. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem messzi lakunk a visontai hőerőműtől, élünk, sőt egy gyermekem van is van, de kapaszkodj meg: a gyermek apja is ott dolgozik, az élettársam is, meg úgy nagyon sokan.

Füstöl?Az már régen rossz.

Vízgőz ami kijön.

2018. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!