Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a lakótársam beképzelt és...

Ha a lakótársam beképzelt és teljesen elnyom, mégis hogyan álljak ki magamért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés infó!
2018. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Vágd szájba.
2018. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
" ... a gyenge csak addig az, míg le nem győzi az erősebbet... "
2018. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mondd meg neki az őszintét.Hogy mi a véleményed rólla,hátha változtat a stilusán.
2018. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kisspapa válasza:
41%
Ne pazarolj rá energiát. A múltamban sokszor voltak az én környezetemben is olyan emberek, akik elnyomtak. Nem sokat tudsz tenni ezek ellen a személyek ellen, mert, ha Te lázadás, akkor Ő is lázad, mert ebben a státuszban érzi magát jól és útjába áll a változásnak. Új környezetben, amelyben jobban érzed magad, más felfogással gondolsz majd vissza ezekre az időkre.
2018. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Juliusz48 ***** válasza:
Kezdj el keresni másik albérletet, esetleg lakótárs nélkül. Ha egyébként szeretnél vele élni más körülmények között, akkor szólj neki a tervedről, és esetleg egyeztetni is hajlandó lesz változtatni a kapcsolat-rendszereteken.
2018. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EgriPeet ***** válasza:
100%
Növessz tököt és küldd el a fenébe.
2018. márc. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 attisattis ***** válasza:
100%
Meg kell szabadulnod tőle. A legjobb megoldás kiiktatni az illetőt ez életedből. Költözz el, vagy keress másik lakótársat. Én is voltam hasonló helyzetben, nem tudod megváltoztatni egy másik ember személyiségét.
2018. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!