Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miert lennek en muszaj joba...

Miert lennek en muszaj joba lenni a lakotarsam pasijaval?

Figyelt kérdés
Hihetetlenul idegesit mar a srac, es az elejen se volt szimpi. De egy pasija se az a lakotarsamnak. Romaniaban elunk, es o folyamatosan osszeszedi a roman pasikat, de a legaljabol valogat. Annyira bunko a dumajuk, mind hihetetlenul zajos es zavaroak. Felkelnek 9kor mondjuk es onnantol kezdve nincs alvas, rohangal a folyoson, hangosan beszel...ha talalkozok altalaban odakoszonok neki, hogy hello, mire a multkor jon nekem azzal, hogy en miert nem koszonok neki romanul. Persze szo nelkul hagytam az egeszet, normalis emberek nem ilyen hulyesegekkel foglalkoznak, foleg, hogy no letemre en koszonok neki elore.
2017. jan. 17. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
NEm kell "jóban lenni" vele, de az alapvetö udvariasságot - lásd köszönés - elvárhatja töled. Ha nem köszönsz, azzal csak a saját bunkóságodat bizonyítod.
2017. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el ha nem tetszik valami, ne siránkozz csak.
2017. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
en megertelek kerdezo cigokal nem lehet kijonni, gyere haza vagy dolgozz vmi normalisabb orszagban.
2017. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hinnem, hogy cigo, de teny az, hogy bunko.

Kedves elso. Neked csak annyit, hogy elegge felreertelmezted az irasomat, mivel nem arrol van szo, hogy nek koszonok, hanem az a baja, hogy nem romanul koszonok neki... meg aztan idegenek vagyunk egymasnak es nekem all, hogy miert van vagyok tobbet a baratnojevel, de azt persze nem erti meg, hogy nekem tanulnom kell, nincs idom bohockodni.

2017. jan. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!