Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 20 év körüli fiatalok, ti mit...

20 év körüli fiatalok, ti mit választanátok inkább? Egy lepukkant, de saját lakást vagy kollégiumot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egyetemre mész jövőre vidékről Pestre. Két választásod van, vagy elmész koleszba, vagy beköltözöl egy nagymamás, full szocreál külvárosi lakótelepi lakásba, amihez azóta nem nyúltak hozzá hogy felépült és esélyed sincs felújításra a közeljövőben, de legalább a tiéd. Melyik az előnyösebb, illetve a kevésbé gáz?
2018. febr. 26. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Az utóbbi.
2018. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja és kolesz mellett ki lehetne adni ezt a lakást albérletbe valami kis pénzért.
2018. febr. 26. 21:13
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ neked van-e igényed az egyedüllétre, vagy tudsz-e tanulni a szobatársak mellett.
2018. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Én a lakást választanám
2018. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan csak voltam 20 év körüli, de biztosan a lakást választottam volna. Igaz, nekem a sajátkezű fizikai munka sosem okozott gondot, a más személyekhez való alkalmazkodás annál inkább.
2018. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Én a lakást választanám, szörnyűek az egyetemi koleszok.
2018. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Lakás, mondom ezt úgy, hogy voltam kollégista, és tündéri szobatársnőt kaptam, 5 éve azóta is a barátnőm.

Mivel esélyem nem lesz lakásra, mindenképp igent mondanék, ha valaki csak úgy rám íratna egyet. A régi berendezésnek meg külön örülnék.

2018. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
lakás!
2018. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen a lakás. 20 évesen én már nem bírtam volna koleszos lenni. Még ha lepukkant is, de a tiéd, belakhatod, szépen lassan csinosítgathatod.
2018. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Én a lakást választanám. Egyrészt, nekem nagyon szükségem van a személyes térre, az egyedüllétre, ezt egy lakásban könnyebben megoldom. Másrészt, a lakással hosszabb távra tervezhetek, ha nem egy kis félszobás lyuk, akkor pláne. Még akkor is, ha jelen pillanatban nincs esélyem felújítani, ez a jövőben változhat, főleg, ha konkrétan így tervezem a jövőmet (például erre spórolok). Végül, ha mégsem maradok az egyetem után, akkor eladhatom vagy kiadhatom.
2018. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!