Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik férfit választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanátok? Szüleivel élő de stabil munkahellyel rendelkező VAGY saját albérletben de külföldön élő pasit?

Figyelt kérdés
Tehát ha ugyanaz lenne a külső és belső, csak az lenne a különbség, hogy itthon lakik (szülőkkel) és van egy biztos 110 ezres + utazás + kajajegyes állása és dolgozik, vagy hogy külföldön dolgozik az ottani minimálbérhez közel, de meg tud élni saját maga egy 2 szobás albérletben?
2017. máj. 31. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Egyiket sem. A külföldi kizárt, nem akarok kiköltözni, 110 ezerből meg sajnos lehetetlen öbálló életet kezdeni, én viszont családot szeretnék (és több, mint kétszer ennyit keresek kezdőként).
2017. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
A külföldit. Ha angol vagy német nyelvterületen dolgozik, tűznék ki hozzá én is - nyilván jól működő kapcsolatban. Ha francia, orosz, stb. terület, az már húzósabb, mert nem beszélem, és nem tudom, mennyi idő alatt tanulnám meg a nyelvet, hogy ki tudjak menni mellé melózni, az az időnpedig a kapcsolat próbája lehet ugyebár...
2017. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nálam soha nem az ilyen dolgok voltak a mérvadók, hanem az érzelmek.

De ha belegondolok, akkor azt választanám amelyik helyben van, tehát az elsőt.

Én nem szeretnék távkapcsolatban élni,az országot nem akarom elhagyni, akkor mi értelme lenne?

Ráadásul a külföldön élő

"minimálbérhez közel, de meg tud élni saját maga egy 2 szobás albérletben..." ez nekem nem perspektíva.

2017. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3.: miért a 110 k otthon a szüleivel perspektíva?
2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

#4

Igen, perspektíva, mert ebből lehet sokkal több is egy munkahely váltással, továbbképzéssel, stb. és mivel nem vele akarom eltartatni magam, talán a kettőnk jövedelmére már lehet alapozni jövőképet.

2017. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én 4 éve fogtam magam és kimentem Hollandiába az akkori új páromhoz. 3 hónapnyi ismeretség után. Azóta is együtt vagyunk, és élünk, tervezünk, igaz már itthon :) Simán menj ki, ha amúgy összepasszoltok, jó buli lesz. De ha nem beszéled a nyelvet, sürgősen állj neki tanulni.
2017. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm 5-ös, így gondoltam én is!:)
2017. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Nekem is mindig az érzelmek voltak a legfontosabbak. Sajnos mindkettő eléggé bizonytalan eset, mert ha otthon lakik a rokonaival, akkor azok beleszólhatnak a magánéletbe, döntésekbe, ez nagyon gyakori. A külföldön albérletben lakót is meg kell fontolni főleg abból a szempontból, hogy mennyire biztosak az érzelmei irántad és nem csak kihasználásról van szó (nagyon gyakori sajnos a magyar férfiak részéről ez a hozzáállás), minthogy már régóta nem tudott érdemlegesen ismerkedni, főleg, ha falun lakik valahol.
2017. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Cuki vagy Kérdező ezzel a "saját albérlettel"! :)

Ilyen fogalomról még nem hallottam!

Egyszóval, nincs semmije, csak külföldön trógerol minimálbérért.

Ha el tudod képzelni, hogy elmenj, akkor ezt válaszd, ha nem akkor az elsőt.

2017. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


Úgy értve, hogy saját albérlet, hogy nem másokkal együtt bérli hanem saját maga önerőből, tehát nem egymás hegyén hátán laknak egy patkánylyukba mint pesten, és nem is anyuci apuci fizeti az albérletet. Igenis létező fogalom a saját albérlet.

2017. máj. 31. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!