Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha egész...

Mit lehet csinálni, ha egész nap ugat a kutya és zeng tőle a lépcsőház?

Figyelt kérdés
Amint reggel 7-kor kilépnek a gazdái, általában egész nap csinálja a műsort, de minimum egész délelőtt. Most is megállás nélkül ugat, percenként szerintem 20x. 4 emeletes társasház, alattam lakik egy szinttel, én itthonról dolgoznék, de már megfájdult a fejem, pedig még csak 10 óra van... Abba bele se merek gondolni, hogy a saját szintjükön mennyire lehet hallani a lakásban, biztos bele is őrültem volna már. Aludni úgy szoktam, hogy ne ébresszen fel ez az eszeveszett ugatás, hogy behajtom az ajtót és benyomom a ventilátort a fal fele fordítva... Szóval kicsit már unalmas a szituáció. Mit lehet tenni ilyenkor? Nem tudom elképzelni, hogy ne tudnának róla, hogy évek óta műsorozik, bár én személy szerint nem szóltam még neki. Igazi elviselhetetlen kutya amúgy, a lépcsőházban séta előtt/után is állandóan ugat, rettenetesen éles hangon ráadásul. Kezd marhára unalmas lenni, főleg, hogy a szomszédban lakó nő meg egymagában kiabál ki az ablakon a felső szomszédjára, miszerint mozgásérzékelőket szereltetett a lakásába, szarvasmarha trágya felhőt fúj a párkánya alól, valamint a kéményből nyom bele mérgező gázokat, így ez a kettő párosítása elég hamar padlóra tesz... Arról ne is beszéljünk, hogyha hétvégén nincsenek itthon, akkor se viszik magukkal ezt a szerencsétlen kutyát, így naponta 8 órát, de néha többet is egyedül van, sokszor este 10kor is hallani, ahogy szenved. Gondolom, ez neki sem jó, de ez így nekünk, lakóknak sem élhető szituáció.
2018. márc. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jelezni kellene nekik a szomszédokkal közösen vagy a közös képviselőn keresztül.
2018. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor kezd ugatni, amint a gazdái kilépnek az ajtón, akkor fogalmuk sincs a problémáról. Este menj át, kulturáltan jelezd nekik. Egyúttal javasold, hogy nézzenek utána a “szeparációs szorongás” nevű jelenségnek, mert emiatt ugat szerencsétlen blöki egész nap, fél, és őket hívja vissza. Jó hír (neked) hogy ez kezelhető probléma.
2018. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

1. jelezd nekik

2. ha nem változik semmi, közjegyzőnél tehetsz feljelentést

3. ha "jól" bírálják el, akkor sem lesz változás, ők fizetnek 30 rongyot aztn csá.

2018. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszelj a szomszeddal,h mennyit ugat a kutya. Szervezzetek neki vkit a hazbol ,aki nappal leviszi futni a kutyat akar tobbszor is. Biztos van unatkozo szomszedotok. Vagy vki,aki jar futni ,vihetne magaval.


Az ugatas flusztraltsag,unalom,mozgashiany,magany.


Nekem is van kutyam. Miatta kattantam ra a rendszeres futasra.


A hazban azelott volt betores,mar nincs.


A fenyegetes es feljelentes nem hoz erdemi megoldast.

2018. márc. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!