Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a rozsadombi ‘tarsadalom’?

Milyen a rozsadombi ‘tarsadalom’?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
őnző igazságtalan beképzelt erkölcstelen zsidó egocentrikus szemétdomb.
2018. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Közheyet írok: sznob. Egyébként erre a kérdésre az tud érdemben válaszolni, aki valójában ott él.
2018. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha a rózsadombon elő emberekre azt mondod, hogy SZNOB, akkor abszolúte nem vagy tisztában a szó jelentésével!
2018. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A szó jelentésével teljes mértékben tisztában vagyok, csak az ott élő emberekkel nem. Ezért írtam, hogy közhelyet írok. Ez a vélemény róluk. A sznob szónak nem csak modern értelemben vett változata van egyébként.
2018. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sznob bizony és azt lesik egész nap mije van a másiknak hogy gyorsan túl tudja licitálni,legyen az egy jobb autó egy magasabb ház vagy egy új medence.Ha tudnak okot kreálni ,előszeretettel jelentgetik fel egymást és mivel van ügyvédekre pénzük szépen elszórakoznak évekig a perekkel.
2018. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Biztos vagyok benne, hogy ti életetekben még a rózsadomb közelében sem jártatok!


Mi az, hogy arrafelé licitálás, "pcsméregetés" (kinek nagyobb autója, háza, medencéje) megy? Te valami kis eldugott falucskában laksz? Rózsadombon még azt sem tudod ki a szomszédod! Nem is köszönnek egymásnak! Ez Budapest, nem Alsóregmec!

2018. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
A rózsadomb egy külön világ. Vannak dzsentrik és gazdagok is. A gazdagok minden télen 2-3* síelnek vagy ztatják a seggüket a tengervízben. Amúgy valóban nem ismerik egymást...
2018. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát erre a rózsadombi kérdésre csak annyi a válaszom, hogy én Győr zöldövezetében élek, de azt sem tudom, ki a szomszédom.

Ezzel jöttök itt sokan. Higgyétek el, ez máshol is így van nem kell messzire menni, főleg a Rózsadombra nem.

(Egyébként az elején már válaszoltam, jól le is pontoztatok. Régen volt, már nem számít! :))

2018. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
*lemaradt, 2-es voltam, ha valakit a kérdezőn kívül érdekel(ne). Bár szerintem őt sem, mert ide sem makkantott azóta se, mióta kiírta a kérdését. :D
2018. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%

“Rózsadombon még azt sem tudod ki a szomszédod!“


Régi a kérdés, de ez a baromság megütötte a szemem. Szerintem aki ezt írta, az sem igen járt a Rózsadombon sosem. Már hogyne tudná ki a szomszédja? Eleve társasházak is vannak ott, meg az a nagyon kevés villa, amiben laknak nincs annyira elszigetelve meg távol egymástól, hogyha egy zárkózott megkeseredett valaki vagy, akkor is legalább egyszer az életben ne látnád, hogy ki hajt be kocsival a szomszéd telekre. Nem nagy egy fal választ el a szomszédodtól. Meg úgy őszintén. Azért csak kíváncsi vagy, hogy kik laknak melletted, pláne ilyen környéken, azért ne mondd már, hogy gőze sincs az ott lakónak, hogy ki a szomszédja.

2020. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!