Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mégis mi a fenét tudok kezdeni...

Mégis mi a fenét tudok kezdeni? Elegem van, nem bírom tovább lakótársammal.

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk , mellette dolgozunk. Én elhiszem hogy szegény fáradt, mert sokat utazik a melóba de én nekem ebből elegem van. Tegnap vendégek voltak nálam, főztem , elmostam mindent magam után de hallom hogy panaszkodik, a konyha tip top volt majd a szobájából olyan büdös tányérokat hozott elő, hogy az valami hihetetlen. A tepsi amibe sütni akartam tiszta kosz volt, és kb a 2 hete odaszáradt húst úgy kellett lekaparjam róla. Mindig csak ledobálja valahova a cuccait majd sosincsenek meg, a reggeli , ebéd, bármi kaja rendszeresen ott van hagyva , 2 napig bírom utánna muszáj elmosnom, mindenre az a válasza hogy látom hogy mindig fáradt, nincs ideje semmire stb, az odaszáradt tejbedarát évekbe telik kikaparni az edényből.... büdös a konyha. 3 szobás a lakás , a fele cucca a nappaliba van szétdobálva, a nappaliban csak az ő cucca van, az előszobába a kabátom se tudom felakasztani, mert neki ott az összes amiből max 2t használ. A cipők ugyanez, minden szét van szórva, tegnap dobtam ki a nappaliból is a hajfestékes fóliákat.

Nem bírom el akarok költözni!

Vagy valami megoldás? Ha rászólok csak megsértődik



2018. márc. 24. 08:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló lakótársam volt, ráadásul egy iskolába jártunk, nyers hús napokig a pulton, stb. Fú de hasonló volt. Mi többen voltunk, kirúgtuk volna, de annyira retkedék pofátlan volt, hogy nem akart elmenni és valami pénzt követelt rajtunk, végül a főbérlő tette ki a szűrét, mert neki is elege lett belőle.

Főbérlőnek szólni? Mert lényegében akkor a lakást is amortizálja.


"Ráadásul én fiú létemre takarítottam lány után... Szerintem ez elég szégyen, és nem rám nézve. " Off, ne haragudj, "fiú létedre"? Lányok sem születnek takarítási génekkel, ahogy te sem foci génekkel.

A pedánsság nem nemfüggő...

2018. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Pont egy ilyen kérdésem lett volna, hogy ha szólok a bérbeadónak kirakhatja? Az áll a szerződésben hogy “ A bérbeadó jogosult a szerződést rendkívüli felmondással msgszüntetni a Bérlők súlyos szerződésszegése esetén, így különösen ha a Bérlők a Bèrbadóval vagy a lakókkal szemben az együttélés körülményeivel ellentétes , botrányos, tűrhetetlen magatartást tanusítanak.”


Nem egyszer jött már át a szomszéd is hogy üvölt a zene, hangos minden, nekem meg ég a pofám kimenni a lépcsőházba

2018. márc. 24. 11:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szobol nem ert szolj a tulajnak. Most megis mit csinalnal? Felnottek vagytok es neked kell az anyukajat jatszani, hogy ne usse fel a fejet a pestis a lakasotokban. Addig varsz amig csotanyaitok lesznek es vele egyutt kiraknak?
2018. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Toszd be a cuccait a szobájába, a retkes tányérokkal együtt. Ha kihozza, rakd vissza.
2018. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csináltam ezt egy ideig de a szobájából is ugyanúgy kijön a bűz
2018. ápr. 14. 12:32
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor kattanj be és törd szét a feje mellett a falon ^^

Úgyis le kell lépned, ha nem tudsz vele dűlőre jutni, akkor legalább tedd meg stílusosan.

2018. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Na mi lett?

Mire vársz? Nem mersz szólni a tulajnak?

Azért egy másik lakásba költözni nem nagy dolog. Kauciót azt a mostaniból visszakapod, lakbért itt is ott is fizetsz ha kicsit több akkor adj el valamit spórolj dhitel stb.


Ennyire nem tiszteled a saját életed, h szarba , retekbe , mocsokba élsz.


Szólj a tulajnak ha 1 héten belül nem változik. Márpedig nem fog.

Akkor költözz. Ne legyél csicska hülye gyerek.

2018. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jövőhéten költözök ki már szóltam a tulajnak, viszont nem sok kau jön vissza ugyanis csak 33 ezer volt a kau, így abból máshova sajnos nem igazán tudok menni :D ideiglenesen egy ismerősömhöz költözök amíg nem találok, de köszi mindenkinek, sajnos a tulajnak hiába mondtam, mivel mindig előre bejelenti mikor jön, olyankor lakótársam csilli-villire vágja a dolgokat, szóval sajnos nem született az a döntés hogy kirakja. Remélhetőleg a következő albérlőtárs majd felnyitja a szemét, mert már én vagyok a második aki ez miatt megy el innen...
2018. ápr. 23. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!