Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik a 8. ,9. ,10. kerületet...

Akik a 8. ,9. ,10. kerületet szidják, tapasztalatból teszik azt?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztakatok alapján szidjátok?

Szoktatok ott járni rokonoknál, barátoknál, ismerősöknél?

József Attila lakótelepen, Újhegyen, Óhegyen (főleg Óhegy park ill Harmat utca környéke), a Gyakorló utcai lakótelepen, a Százados negyedben, a Tisztviselőtelepen szoktatok járni? Laktatok ott? Dogloztatok, tanultatok arra?


Érdekel egyébként, mert például a fentiek szerintem teljesen jó, élhető, totál biztonságos, jó bűnügyi statisztikákkal rendelkező, zöld és egész jó infrastrukturájú környékek, mégis például itt sokan ócsárolják őket.


2018. márc. 25. 17:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Akkor nem kérek az ilyen megjegyzésekből:


"Te meg mi az anyádnak magasztalod a gettót, beteg vagy?"


Se a sértegetésem miatt, de az otthonom sértegetése miatt.

2018. ápr. 1. 16:50
 22/29 anonim ***** válasza:

Neked valamilyen agyi problémád van.

Keress fel egy elmeorvost.

2018. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Miért? Miért lenne agyi bajom?

Mi bajod?

Miért jöttél ehhez a kérdéshez sértegetni?

2018. ápr. 1. 17:08
 24/29 anonim ***** válasza:

Miért Te amúgy mit vártál ettől a kérdéstől?

Mármint nyilván vállonveregetést, de ahhoz valami értelmeset kellett volna kérdezni, nem?

Mi a szar köze van annak, hogy én jártam-e valahol, hogy a VIII, IX kerületek nagy része egy nagy gettó tele putrival??

Tényleg ennyire összefüggéstelenül gondolkozol?

2018. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A VIII, IX kerületek nagy része nem gettó és ha járnál ott rendszeresen, akkor ezt pont tudnád.

Nemcsak elbeszélések alapján tájékozódnál, hanem saját tapasztalatból és nemcsak úgym hogy jártál már a Népszínház utcában egyszer életedben, öt éve.

Amúgy a Népszínház utca se vészes, de tény kicsikét kellemetlen. Ugyanakkor a kerület több, mint fele kifejezetten jó környék.

De ha sokan csak habzó szájjal szidjátok....



Biztosan az Etele út jó, bár szerintem nyomasztó, tele van hajléktalannal, az a park, ami most áll felújítás alatt, olyan volt mint a Népliget - ja nem, kinézetre rosszabb. És az úton egyszer-egyszer sikerült csak végigmennem úgy, hogy ne löktek volna majdnem fel romák vagy valaki nem szólított volna le, és nemcsak tarhálni.


De biztos a VIII, IX, X nagy része gettó és pl Buda szent hely.



Ismétlem: mintha nem is ugyanazon a Budapesten járnánk

2018. ápr. 1. 17:25
 26/29 anonim ***** válasza:
3 különböző helyen is laktam a ix kerben, most is ott lakom, nekem ne akard már bemesélni az elvadult baromságaidat.
2018. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Évekig a Nagykörúton belüli részére jártam suliba és ismerem a József Attila lakótelepet is.

A Nagykörúton kívüli részén is rendszeresen megfordulok, az Angyal utca és környéke, Tűzoltó utca eleje nagyon kedves hely.

Tény, a Haller utca illetve a Mester utca vége kicsit kellemetlenebb, de a gyakorlatban én nem érzem rosszabbul magam, mint mondjuk egy Etele úton, Somogyi úton, Szentlélek téren stb.

2018. ápr. 1. 17:44
 28/29 anonim ***** válasza:

Jó és ki a szart érdekel szerinted, hogy Te hol hogy érzed magad? :D

Ez egy igazi futóbolond.

2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Miért írsz csúnya szavakat és miért jellemzel engem?


Kettőnknél az a közös, hogy idegesek vagyunk.

A különbség az, hogy én adott környékek szidása miatt, Te adott környékek megvédése miatt. Én igyekszem kevésbé személyeskedni és kevésbé leírni a csúnya szavakat, Te folyamatosan jellemzel engem és csúnya szavakat írsz le.


Miért zavar, hogy védem az otthonomat?

2018. ápr. 1. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!