Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki tud segíteni? Tanács,...

Valaki tud segíteni? Tanács, saját tapasztalatbol vagy szivatás esetleg .

Figyelt kérdés
Van 1 csaj az osztalyomban akivel gyűlöljuk egymást ..az egesz éveket tonkretette..pl. úgy h az összes baratomnak teletomi a fejuket minden szarral ...szereztem pár új barátot idén de ez neki nem tetszett és elszedte őket tőlem pedig ezelőtt nem is beszélt velük csak miután látta h joba vannak velem ...egyfolytban nyomul a legjobb baratnom re aki sajnos enged neki...egyfolytaban próbálkozik keresztbe tenni ...mindig féltékennye akár tenni h o kivel beszél / van ..mindig szebb akak lenni nálam ...irogat a barataimnak hivogatja oket...más osztalybol megutaltak miatta mert minden hulyeseget mondott neki...es a lényeg h visszaakarom ezt adni neki . Tudom h csak 3 nap maradt az iskolából de szeretném ha legyen egy "szép " emléke rolam ..ötletek ? Tanács ?

2016. jún. 11. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 15 évesek vagyunk
2016. jún. 11. 09:43
 2/5 Főmufti ***** válasza:
63%
szerintem csempéssz valami kemény hashajtót a kajájába. akkor még nem kell tudnia hogy te voltál, iskola után utólag elmondhatod neki. az a baj ha a barátaid nem veszik észre az ármánykodását de te valami feltűnőt csinálsz úgy hogy tudják hogy te voltál, még téged fognak boszorkánynak nézni.
2016. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 nap múlva lész ilyen bankett felé ez ott terveztem h megszivatom valahogy ..nem rossz ötlet a hashajtó :D
2016. jún. 11. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyerekes. A legjobb módszer egyébként tudod mi? Ha leszarod az egészet és nem foglalkozol vele. Megfőhet a görcstől, ha nem foglalkozol vele, hogy mit csinál nem tud ártani. Menj tőle minél messzebb és felejtsd el hogy létezik. Legyen szubjektív valóságod és töröld ki belőle az ilyen felesleges személyeket.
2016. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Főmufti ***** válasza:
sokan ha észreveszik hogy nem reagál a cseszegetett alany, kihívásnak veszik ès keresik a feszültséget. nem rossz ötlet ez, de nem biztos hogy ez a jó.
2016. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!