Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Kecskeméten élni?

Milyen Kecskeméten élni?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék munkalehetőség,(merczi),albérlet emberekről stb...

Aki ott él mi a tapasztalata?



2018. márc. 25. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be. Nincs jó kisugárzása a városnak. :D Inkább Szeged.
2018. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
Kecskemét egy élhető nagyon szépen fejlődő város. Igazából a hangulata kisvárosias. Nagyon kevés a szórakozási lehetőség (azok sem első osztályúak), viszont hangulatából adódóan szerintem nyugodtabb, csendesebb a legtöbb nagyvárosnál.
2018. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve költöztem ide, egy kisebb, délen található városból. Az első gondolatom az volt, hogy ez ugyan az csak nagyobb.

Tényleg kisvárosi hangulata van. Kevés szórakozási lehetőség van sajnos, de nekem már ez is éles váltás volt. :) Véleményem szerint a tömegközlekedés katasztrófa,vagy jön busz vagy nem. Munkahely úgy látom van bőven (bár még egyetemista vagyok)

Én nagy eséllyel itt fogok maradni, szeretem a várost.

2018. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
szar
2018. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit unalmas, viszont sajnos nem csendes. Az úthálózathoz képest sok az autó, nagy a forgalom, rosszak az utak. A tömegközlekedés nem elég jó, bár fejlődik mióta itt a Mercigyár. Az albérlet és ingatlanárak nagyon felmentek. Sok az egyszerű ember, érződik, hogy ez nem egy klasszikus egyetemváros.
2018. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Érdekelnek a további tapasztalatok.


Jó étterem városban?


Menő bár -(nem kocsma)?


Klubb esetleg?

2018. márc. 27. 11:09
 7/11 anonim válasza:
Én szeretek itt élni.Jó a hangulata,az éttermek viszonylag jó,kulturalis hely,múzeumok,könyvtár,mozik nagyon jók,szépek.Szoktak lenni nyilván rendezvények,némelyik jó némelyik unalmasabb.De most sok újítás van,pl.most épül egy egyetem is.Fejlődő város
2018. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretek itt élni. Bár, klub, ami nem kocsma? Hát nem tudom itt mire gondolsz. De ha úgy érted hogy színvonalasabb hely, ahova nem bepiálni járnak az emberek, de nem is kávézó, akkor sok nincsen.
2018. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen olyasmire..., ahol van zene, biliárd lehet beszélgetni.

Persze pia is van,de még sem kocsma.

2018. jún. 8. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Rákóczi úton meg a főtér mellett, a Kéttemplom közben vannak elitebb bárok. De biliárd nincs egyikbe se...
2018. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!