Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zalakarosiak! Milyen élni?...

Zalakarosiak! Milyen élni? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Milyenek ott az emberek, hogy viszonyulnak az újonnan érkező lakosokhoz? Gyerekeseknek ajánlanátok-e? Óvoda, iskola színvonala milyen?

A környező településeken viszonylag magas a kisebbség száma, ez nem jelent gondot Zalakaroson? Nem szoktak átjárni balhézni? Nincs gond a közbiztonsággal?



2018. febr. 19. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem zalakarosi vagyok, de szerintem jó dolog élni, én szeretem.
2018. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
+ott :D
2018. febr. 19. 17:42
 3/6 anonim válasza:
100%
Én itt élek kb 15 éve, szerintem egész jó hely az országban, az emberek kedvesek(bár ez egyénfüggő), a közbintonság se rosszabb mint máshol úgy gondolom, legalábbis velem még itt nem volt semmi. Kisebbség az igaz hogy van a környéken de nem jelentenek problémát szerintem. Véleményem szerint abszolút élhető hely, bár bevásárlásra Nagykanizsán van lehetőség legközelebb. Iskola-oviról se tudol rosszat mondani.
2018. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, utolsó.

Azt láttam én is, hogy kevés bolt van, azok is kisebbek. Szerinted jó ötlet lehet boltot nyitni ott nálatok? Szeretnénk magánvállalkozást indítani, hogy legalább egyikünknek ne kelljen alkalmazottnak állnia.

Vendéglátásban van tapasztalatom, így én valamelyik hotelban próbálkoznék. Erre mekkora eséllyel pályáznék, vagy arrafelé is inkább a protekció számít? Sajnos sok helyen van így. Szoktak lenni programok, amikre a helyi lakosok is szívesen mennek és nem csak a turistákat szeretnék még jobban vonzani?

2018. febr. 20. 01:17
 5/6 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok, évközbe úgy látom elég ez a pár kisebb bolt is, nyáron érezhető egy nagyobb bolt hiánya de Nagykanizsa 15 km szóval ez se probléma igazából. Hotelekben nem vagyok annyira otthon, a helyiek szeretnek lejárni én így veszem észre. Igazából így hirtelen ennyi jutott eszembe, de kérdezz csak ha valami nem tiszta, nyugodtan.
2018. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld
2018. febr. 22. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!