Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Kecskeméten élni?

Milyen Kecskeméten élni?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék munkalehetőség,(merczi),albérlet emberekről stb...

Aki ott él mi a tapasztalata?



2018. márc. 25. 20:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
13 éve kerültem Nyíregyházáról Kecskemétre, akkor egy csendes, nyugodt alföldi város volt és ez nekem akkoriban nagyon tetszett. A Merci gyár óta viszont teljesen felbolydult a város, főként az elmúlt 5 évben. Az lakás és az albérletárak elszálltak az égbe, az utak borzalmas állapotban vannak, közlekedni nem lehet normálisan, rengeteg baleset van. Közvilágítás a fejlesztés óta csak sokkal rosszabb lett, útburkolati jelek lekopva az egész városban. Kevés vendéglátó hely van és azok is mindig full tele, időpontot foglalni kell. Már moziba sem járunk, mert az is mindig tele van, én már a Malom központot is messziről kerülöm. Szóval az elmúlt években inkább visszafelé fejlődik a város. Pontosan látom Kecskemét és Nyíregyháza között a különbséget, az elmúlt néhány évben brutál sokat fejlődött szépült a szülővárosom, hogy csak néhányat említsek: SóstóZoo, Pangea Hotel, fedett jégpálya, új uszoda, 41 db új CNG busz, új ipari park, Jósa András kórház fejlesztése, úthálózat fejlesztések, Nyíregyháza-Tokaj között 30 km kerékpárút, Continental Aréna, Szabad téri színpad, Benczúr és Bessenyei tér felújítása, kereszteződés bővítés 6 sávra a Lego gyár felé. Ez csak néhány az elmúlt 5 évből, ami eszembe jutott. Én minimum ezt várnám Kecskeméttől, vagy ennél többet, egy olyan várostól ahol ilyen sok iparűzési adót fizetnek az idetelepült cégek. Sajnos a jelenlegi kép nem ezt mutatja, ezért is tervezem, hogy visszaköltözök dinamikusan fejlődő szülővárosomba, Nyíregyházára. :)
2018. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!