Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Úgy szerettem volna elkerülni...

Úgy szerettem volna elkerülni faluról, hogy elmegyek Pestre egyetemre, de nem jött össze. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vidéken járok egyetemre és egyáltalán nem akartam.

Előre rettegtem, hogy ideküldenek és az is lett. Most 22 évesen itthon vagyok, mert a suli nem akar összejönni.


2018. ápr. 1. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Segítene valaki? Én nem értem.
2018. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor járj vidéken egyetemre! Én alapból vidéken akartam járni egyetemre. És ott is jártam. Nem jött be a nagyvárosi élet.
2018. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vidéken járok, csakhogy úgy érzem, örökre itt ragadtam a falun, főleg, hogy az egyetemet se tudom elvégezni...

Szóval az egy lehetőség lett vopna, hpgy elmész Pestre tanulni és ott is maradsz.

2018. ápr. 1. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha kilátástalan, hogy elvégzed az egyetemet, ne erőltesd! A fővárosba nem csak egyetemet végzett emberként mehetsz. Jelentkezhetsz például buszsofőrnek is. Szép fizetésed lehet, és még szállást is biztosítanak.
2018. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok....
2018. ápr. 1. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem hagyod ott és jelentkezel egy budapesti egyetemre?
2018. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nő is lehet buszsofőr. De ez csak egy példa volt. Sok lehetőség van Budapesten. Keresgélj!
2018. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Jelentkezz át egy pesti egyetemre.
2018. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

hát ha vidéki egyetemet nem tudos elvégezni, akkor Pesten még nehezebb lesz, ott azért nehezebb egyetemek vannak, nagyobb a túljelentkezés, könnyebben szelektálnak, van elegendő egyetemi tanár, míg vidéken sok egyetemnek a szak indításához elegendő létszámú hallgatót se sikerül odatoboroznia...

22 évesen már munkahelyet keress és melléje egyetemet, ne egy egyetembe vágj bele, ami min. 7 félév csúszás nélkül és 26 évesen ott állsz semmi tapasztalattalés megtakarítással, mikor lassan már gyerekvállaláson is törnöd kell a fejed

2018. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Már mozdonyvezető is lehet nő, úgyhogy lehet, hogy én valóra is fogom váltani az egyik gyerekkori álmom :)

Mehetsz pultosnak is, de csak a lakótelepünkön van 4-5 hirdetés kirakva, hogy eladót keresnek pékségbe, drogériába, pultost a KFC-be, stb.

2018. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!