Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megéri pécsre költözni?

Megéri pécsre költözni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, munkanélküli. A szüleimtől szeretnék elköltözni akár lakás vagy albérlet. Gondolkoztam sok helyen, hogy hova kéne költözni, szívem szerint Pécsre költöznék, mert befogadóbb város, sok a fiatal és tetszik is. Megpróbálnám a főiskolát is. Milyen munkalehetőségek vannak,milyen a keleti városrész vagy inkább menjek egy jobb helyre ami nem áll közel hozzám?

2018. máj. 5. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Gyere, de már csak miután találtál munkát, nem lesz egyszerű. Miért pont a keleti városrészben gondolkodsz, nem értem ?!
2018. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék a keleti részbe, mert inkább gyalogosan vagy biciklivel közlekednék és úgy tudom elég balhés környék, de a lakások meg olcsók...
2018. máj. 5. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez szerintem hülyeség, hogy olcsók, olcsóbb. 3 szobás panelt, bútorozva hirdettek nemrég 85-ért (albérlet) szigeti városrész. Garzont (eladó) 5 millióért láttam és nem a keletiben.
2018. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagyok , mint te és én is pár hónap múlva elakarok költözni Pécsre , szóval engem is érdekelne a téma hogy mennyire érdemes :)
2018. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, te melyik megyéből mennél? Miért pont Pécs? Én Somogyból, mert már unom, hogy sehol egy fiatal, meg ha költözök, akkor már oda megyek, ahol van is valami...Véletlenül lepontoztalak. Interneten nézve nem sok olcsó lakás van, de szerintem az utcákat járva lehet találnék egy olcsót. Az életszínvonal meg szerintem Pest és Győr-Moson-Sopron megye kivételével szinte mindenhol ugyanaz.
2018. máj. 6. 07:41
 6/8 anonim ***** válasza:
4/5 -ös vagyok , igazábol Győr és Pécs között gondolkodtam , de valahogy Pécs jobban bejön , városnak a színvonala se rossz és van élet :) nekem egy Pest már sok lenne azért ( Veszprém megye - semmi érdekes nincs )
2018. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam Győrben, de olyan messze van, Pest megye az meg olyan egymás hegyén-hátán, a dunakanyar még tetszik, de az is olyan messze van... Veszprém szerintem szép hely, meg a környéken is sok látnivaló van. Nekem Sümeg tetszik, csak nem jó, hogy messze van a nagyváros.
2018. máj. 6. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már olyan helyre költözöl ahol nem ismersz senkit szerintem nem baj ha messzebb van :) amúgy Győr munkahely szempontból sokkal jobb , de ha biztos vagy magadban akkor irány Pécs , azért van még egy kis időnk eldönteni :D
2018. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!