Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti beköltöznétek olyan lakásba...

Ti beköltöznétek olyan lakásba ahonnan kilakoltattak valakit?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy lakáshirdetésre a kerületben, de a tulaj azt mondta, hogy csak a hét második felében tudom megtekinteni, mert egyelőre neki sincs kulcsa még, albérlői vannak.

Na most a kerületi facebook oldalon láttam, hogy a hét második felében élőláncos tüntetést szerveznek azért hogy ne lakoltassanak ki egy lakót...és döbbenten láttam, hogy házszám, emelet stimmel.

Kicsit keresgéltem és látom, hogy devizás lakó, télen már el is árverezték a lakást, új tulaj van. Valószínűleg vele beszélhettem akkor.

Teljesen összeszorult a gyomrom amikor ezt megtudtam, mert bár közvetlen nincs közöm a dologhoz, mégis valahol rossz a tudat, hogy erőszakkal távolítanak el onnan valakit amit én majd egyszer az otthonomnak szeretnék nevezni. Illetve félek is kicsit attól, hogy a lakók leköpnének ha beköltöznénk.

Igazából az egy dolog, hogy nekünk nincs közünk hozzá, de az érzelmek el tudják ragadni az embert és az emberi agy nagyon kacifántos dolgokat tud kreálni. Egy-két lépcső és már az új tulajt is ki fogják átkozni, hogy megvette árverésen - feltehetően áron alul - a lakást és egyből tovább adja. Bevallom, ez egy kicsit nekem is "sok", de üzletileg okos dolog, a lakókat meg ígyis úgyis kilakoltatnák valaki miatt, ha nem ő, akkor más vette volna meg a lakást.

Nem tudom, hogy hogy álljak a dologhoz.

Ti mit gondoltok a helyzetről?



2018. máj. 7. 18:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Na örülök neki, érezzétek jól benne magatokat. :)
2020. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!