Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Röplabdázni az utcán, normális?

Röplabdázni az utcán, normális?

Figyelt kérdés
Szomszédban egy orvos házaspárlakik, három lány gyerekével.A szülők vagy dolgoznak reggeltől estig,vagy wellneseznek,vagy túró tudja hol vannak,de a lényeg,hogy itthon nincsenek sose.A három csajt a szemben lakó nagyanyjuk nevelte fel,a szülők este 10-nél ritkábban kerülnek elő.Ez mind hidegen hagyna,de a legkisebb csaj,kb.12 éves,unalmában óránként kijön az utcára és röplabdázik a házuk falán.Mikor szervál,akkor a betonra csapja le,és az rohadt hangos,végigdübörög mindenen.Mi alig pár méterniyre vagyunk,hiába zárom be az ablakokat,engedem le a redőnyt rohadtul zavaró.Ma este is 8 után állt neki,de már nem bírtam tovább cérnával,mondtam neki hogy hagyja abba mert elmúlt 8 és amúgy is zavar bennünket.Nagy duzzogva elfordult,semmit nem mondott,nem is köszönt,pedig én köszöntem neki,és normális hangnemben kértem meg.Pár perccel később hallom hogy csak folytatja a kis hülye,csak odébb ment pár métert.Megértem hogy elhanyagolják,még sajnálnám is,ha nem lenne ekkora arca.Persze a szülőkre haragszom leginkább,minek az ilyeneknek három gyerek????

2018. máj. 13. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szóval az a bajod, hogy a szabadban van egy 12 éves gyerek ahelyett, hogy a tv előtt nézne valami szennyet vagy telefonozna?
2018. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja,rátapintottál a lényegre... :-D Tudod az nem nevelés ám hogy azt se tudom a nap 24 órájában mit művel a kölköm.Egyébként láttam már a háztetőn olvasni is a kiscsajt.Gondolom szerinted ez is bevált nevelési módszer.Kívánok neked is egy ilyen jó kis labda pattogtatóst de a nap 12 órájában,aztán meglátom mennyire értékeled a szülők gyereknevelését.
2018. máj. 13. 22:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem érdekel mit csinál,de az már igen hogy az én családomat zavarja.És a szemben lakókat is,akiknek pár hónapos csecsemőjük van, pont mikor pihennének akkor erre ébrednek fel.
2018. máj. 13. 22:55
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos normális :)


Nálunk is ez van, kettő házzal odébb a kis fosadékok kiraktak egy kaput, és felváltva hol a betonon csattan a labda, hol a házfalon. Súlyosbítva azzal, hogy tömegben vannak, tehát egyszerre minimum 4 példány visít torkaszakadtából. Minden délutától estig, hétvégente reggeltől estig. Ez van, nesze neked kertváros, csendes környék. Esküszöm, hogy mikor diákként a Múzeum Körúton laktam, és a villamos a ház előtt dübögött el -rezonáltak az ablakok is- az csendesebb volt, mint ez a rohadt utca ezekkel a Mauglikkal. Nincs mit tenni amúgy, én már csak abban reménykedek, hogy egyszer fejbetalálnak valakit, és akkor vége lesz a házak közti őrjöngésnek.

2018. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a 70-es 80-as években harakirit követtetek volna el...


Komolyan, mivel labdáznak? Ágyúgolyóval vagy mi? Dübörög minden... Legalább vannak még gyerekek akik önszántukból labdáznak és nem a tv-t bámulják stb.

2018. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

“Legalább vannak még gyerekek akik önszántukból labdáznak és nem a tv-t bámulják stb.“


Akkor leírom én is: NEM az a baj, hogy kint játszanak, hanem az, hogy mindezt nem egy játszótére, focipályán, parkban, füves szabadtéren teszik, hanem a rohadt házfalnak rúgják/dobják neki a labdát. A hálószobámtól két méterre dübögnek és ordítanak. Nem a saját kertjükben, kint az utcán, a két ház között. Így már sikerül felfogni?

2018. máj. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

És nyilván este 10-kor teszik ezt, hogy nem tudsz aludni stb ugye? De ennyi erővel a fűnyírózó szomszédot, a kertben grillező és zenét hallgató embereket, sőt, az autósokat is érdemes feljelenteni, hisz micsoda dolog, hogy zajonganak.


Még mindig labdázó gyerekekről van szó nem? Nem petárdát dobálnak be az ablakon, hanem labdával játszanak, komolyan, nem volt gyerekszobája arrafele senkinek?:D

2018. máj. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Pukkaszd ki a labdáját, nehogy merjen többé játszani! Mit képzel!
2018. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

#4! Az semmi, de a mi utcánkban este fél 8-kor elment 4 autó is, meg 1 biciklis. Olyan hangosak voltak, hogy megszakadt a dobhártyám. Kimennék az erdőbe remetének, de ott meg hangosan csipognak a madarak.


(Igen, normális.)

2018. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Csukott ablak, lehúzott redőny mögött zavar?

Autista vagy, vagy mi a szösz? Ők szokták felerősítve hallani a dolgokat, azért idegesíti őket minden. Te is kb. ilyen vagy.

Többi válaszolónak:

Én már olyanról is hallottam, hogy valakit a tücsökciripelés zavart, annyira, hogy újságba írt miatta. Szóval vannak súlyosabb esetek is. ;-)

2018. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!