Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én vagyok az a srác aki...

Én vagyok az a srác aki mindenkit ismer, mindenkivel jófej, de engem senki nem ismer, a nevemet sem tudják! Van más ilyen mint én?

Figyelt kérdés

Mindenkinek megjegyzem a dolgait, van egy-két kedves érdeklődő kérdésem. Mindenkinek akivel kapcsolatba kerülök munka vagy sport kapcsán bemutatkozok, beszélgetek. Ennek ellenére senkinek nem maradok meg az emlékezetében. Elfelejtenek. Már sokszor hallottam hogy mondják rám “tudod az a srác... a nevét én sem tudom, de ja vágom, amúgy nem tudom ki az”. Senkit nem bántok meg, nem akaszkodok rá senkire kelletlenül.

Csaj unokatesóm férjét 12 éve ismerem, de a mai napig minden találkozáskor (évi 1-2 alkalom mert külföldön élnek) bemutatkozik nekem, ami eléggé rosszul esik! Pedig kérdezgetni is szoktam, kérdezem a munkájáról, ilyesmi, de mindig elfelejti ki vagyok. Munkahelyemen ugyanez van, ott a legközelebbi munkatársak tudják ki vagyok, de a főnöknél már volt hogy elfelejtette hogy is hívnak.


2018. máj. 5. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Névtàbla. :)
2018. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el :D rám se emlékesztek elösször mikor megjelentem az osztálytalálkozon.
2018. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez nem a te hibád... Vagy annyit változol évente? :DDD
2018. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnököd mindenkit elfelejt ne aggódj! Másokra se hederíts ez nem nagy probléma engem is sokszor elfelejtettek elfelejtenek a mai napig és aztán? A lényeg te nem felejted el őket akik fontosak azokat biztosan nem es akiknek te fontos vagy ők sem téged! A többiek nem számítanak hiszen rohanás a mai élet nincs idejük az embereknek egymásra nemhogy megjegyezni a masik arcát nevét! Ne hülyülj!
2018. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!