Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy szereztetek barátokat,...

Ti hogy szereztetek barátokat, miután elköltöztetek?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre, végre lesz is egy kis szabadidőm, és azon gondolkodom, hogy milyen programokkal tudnám meggyorsítani az új barátok szerzését. Eddig neten írogattam emberekre, de nem bizonyult túl sikeresnek, inkább élőben kellene. Sok minden érdekel: filmek, könyvek, kirándulás, színház, biciklizés. Ti hol találtatok új barátokat? 27 éves lány vagyok egyébként, ha ez számít. Köszi előre is a válaszokat :)
2018. jún. 19. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a hobbijaid tokeletesek kezdo temaknak beszelgetesnel, de nem tul tarsasagi tevekenysegek.

Talan a kirandulassal lehetne kezdeni valamit, rengeteg szervezett program van a harmashatarhegy megmaszasatol a kekesig, de biciklivel surun mennek leanyfaluba is.

En gordeszkazom fuvezem es vedelem a sort, nekem meg az a bajom, hogy nem soha nincs ures gordeszkapalya..

2018. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Ha visszafogottabb vagy, akkor csatlakozz túrázó, sportbarát körhöz.

Ha meg kicsit vagányabb, akkor kezdjék kizombázni.

[link]

Vagy bachata:

[link]

2018. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó, hát a sör meg a fű nálam sem hibádzanak, nyugalom :D De valaki tud javasolni társasabb tevékenységeket? Hiányoznak az emberek az életemből.
2018. jún. 19. 22:01
 4/17 A kérdező kommentje:
A tánc jó ötlet, köszönöm :) Gondolkodom rajta egy ideje, csak a mainstream vonalak nem annyira fekszenek nekem, ír táncot pl. tök szívesen táncolnék.
2018. jún. 19. 22:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Na akkor kezdjuk:

Airsoft

Kocsmasport

Tomegsport

Park iszogatas

Hajokazas

Falmaszas

Hirtelen ennyi jutott eszembe amit csinalni szoktam.

F23

2018. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Igényes baráti kör kialakításához a legjobb, ha elkezdesz táncolni. Salsa, bachata, kizomba van a tipikus táncos bulikban, jó helyeken vannak, a hét minden napján, Ilyen helyeken mindenki normális, nem szokás inni.


[link]


Sok a táncos wellness hétvége, tábor (síelés, balaton, tengerpart)...

2018. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Falat mászni én is most kezdek, lett is egy partnerem, remélhetőleg a héten már nem mondja le :) És köszi az egyéb tippeket is.

Hát a tánccal egyre jobban kacérkodom, azt hiszem, elkezdem. Ezek szerint ott is lehet közösséget, barátokat találni?

2018. jún. 19. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, pl. egy tavaly nyári balatoni tábor mókái:

[link]

2018. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De a PAW-ok a legjobbak

[link]

2018. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az egyetemről lett egy-két jobb barátom, illetve a szomszédainkkal lettünk nagyon jóban. A páromnak pedig sok gyerekkori barátja lakik Budapesten, velük is összejárunk olykor. Mondjuk hogy őszinte legyek az nekem sokszor inkább kín.

Egyébként a munkahely az első számú, ott a legkönnyebb ismerkedni és új barátokat szerezni, aztán már gyűrűdzik a dolog. Mi pl. negyedévente elmegyünk valahova kirándulni 10-12 fős céges társasággal. Csapatépítés, szigorúan céges ügy mentesen.

Én is hasonló korú csaj vagyok, üdv a klubban. :)

2018. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!