Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok, hogyan...

Mit csinálnátok, hogyan vennétek rá a pletykás rosszindulatú öreglány szomszédot, hogy foglalkozzon mással?

Figyelt kérdés

Könnyű mondani, hogy ne foglalkozzak vele, többnyire nem is szoktam de kezd túlmenni egy határon amit művel (posta kipiszkálása, beszólogatás minden nap mikor megyek haza valami miatt).


Nem festem magam fehérre, biztos vannak dolgok, amik idegesítik az embert egy társasházban, de biztos vagyok benne hogy egyik sem közelíti meg azt, amit ő művel itt, mint lépcsőházba szellőztetés, lépcsőházban cigizés, posta felbontása, stb.



#szomszéd #vénlány #pletykás öregasszony
2016. júl. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd föl.
2016. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"posta kipiszkálása"


Ezt hogy érted mert ez a legnagyobb parasztság, ha ezt tenné valaki az én postámmal meg is ütném öregasszony ide vagy oda.

2016. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy érdekesen szinte minden levelem úgy érkezik, hogy elenged a ragasztó és nyitva van... Nem nagy művészet kivenni egy levelet a postaládánkból, másnak meg nem áll érdekében ilyesmi. (neki se kéne...:D)
2016. júl. 21. 21:31
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem a sima számlák vannak nyitva, hanem amikben fontos infók vannak pl pénzről, stb. De csak azok érkeznek így...
2016. júl. 21. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mari néni! Ha mégegyszer hozzányúl a postámhoz, teszek róla, hogy megbánja. Ha csak a rendőrségen jelentem fel, már jól jár. Kézcsók"

Ezt így nagybetűkkel felírni egy lapra, bele egy címzetlen borítékba, be a postaládába. Már csak várni kell a hatást. (Ha megcsinálod alá ne írd, mert még előadná, hogy te fenyegeted)

A postáért ez a minimum. Lehet beleírnám, hogy mégegyszer a szájára ne vegyen. De gondoskodnék róla, hogy ne tudja átnézni a postát. Új postaláda? Egy feljelentéssel nem tudom mire mész, nem állítanak senkit a postád mellé.

2016. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
egyszer figyeld ki, vedd fel videora a telóddal, hogy ott turkál, és tartsd sakkban a felvétellel, hogy mész vele rendőrségre...
2016. júl. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!