Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tanácsoltok?

Ramika007 kérdése:

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Már ezt nem birom ..17/l


van ugye ketto noverem es allandoan pattogtatnak leneznek meg a kisebbikkel nincs is annyira nagy baj de a nagyobbik o ugye terhes es ezt nagyon kihasznalja ugraltat mindenkit es mindenkit atalitott az o partjara mar csak a ferkevel tudok ugy szot erteni aki telleg hat ra de o ausztriaba dolgozik ezert csak arra a ket napra mikor hazajon hetvegen akkor tudok vele beszelni es akor a tesom is lenyugszik de utana kezdodik elolrol es mindenert en vagyok a hibas csak en nem csinalok semmit pedig ma is en csinaltam a kajat h anyu tudjon pihenni es ha leulok egy percre vagy a telot a kezembe latjak akkor mar nem csinalok semmit meg mindig azzal baszogatnak h ne azon gondolkozzak h hova menjek tovabb tanulni hanem h meglegyen a nyolc osztaly. Es mar rohadtul elegem van meg h en nem torodok a kutyammal semmit pedig vele vagyok ejjel napal. De en mar telleg nem birom sokaig ha fojtatjak ezt a kinjukat kajak felakasztom magam vagy begyogyszerezem magam es utana olvastam es igen a gyogyszerezes az hatasosabb es fajdalom mentesebbes telleg megfogom csinalni mert mindig en vagyok a szar.


2018. jún. 25. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Azt tanácsolom, hogy fordíts nagyobb figyelmet a közlendődre. Mert ez így egy olvashatatlan. Tényleg ez egy jó tanács, használj vesszőket, pontot és ékezetet.
2018. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz elkoltozni nagyszuleidhez?

Nagyon sajnalom,hogy ilyenek veled!

Tudom milyen ez,en is hasonlo helyzetben voltam.

2018. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még nincs meg a nyolc osztályod (van valami ilyesmi a kérdésedben, de megmondom őszintén nem nagyon értettem), akkor ha azt elvégezted, nem tudnál olyan középiskolába vagy szakiskolába menni, ahol van kollégium, hogy ne tudjanak házicselédnek használni? Szakiskolákban nyáron még gyakorlat is van, akkor addig se lennél otthon, úgy dolgoznál másoknak hogy legalább egy kis pénzt kapnál érte, nem csak a lecseszést, mint a nővéreidtől.

Nagyon aranyosnak tűnsz pedig, hogy így odafigyelsz anyukádra, meg próbálsz mindenben megfelelni, de néha te is kiállhatnál magadért, kinyithatnád a szádat, hogy ők nem a szüleid, csak a testvéreid, ne szóljanak bele.

Ha meg nagyon nem bírod a helyzetet, akkor költözhetnél valamelyik rokonhoz esetleg. Bár szerintem inkább a két felnőtt nővérednek kellene elmenni, pláne, ha az egyikük babát vár a FÉRJÉVEL, szóval ők már egy külön család.

2018. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!