Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit mit tegyek ha megmérgezte...

Mit mit tegyek ha megmérgezte a szomszédom kutyámat, macskámat? Tudom is, hogy ki, de nem tudom bizonyítani, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mond el neki, hogy tudod, hogy ő volt.Ahol nincsenek tanúk fenyegesd meg.Én meg is ráznám egy kicsit, hogy tartson a továbbiakban tőlem.
2014. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nincs bizonyítékod ... bukott ügy ! Nem tudsz tenni semmit . Tettlegesség nem megoldás ,mert a végén te ütöd meg a bokád .
2014. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatósági állatorvosi vizsgálatot kellett volna kérned, azzal tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen. Ha a szomszédod fenyegetőzött, akkor azt is figyelembe veszik.
2014. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
51%
azonnal bekéne oltani " K " vitaminnal- hogy a mérgezéstől ne pusztuljon el.( Konakion injekció )
2014. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én azért tennék feljelentést ismeretlen tettes ellen, hátha eljutnak legalább az "ember" közelébe. (azért " jel, mert sztem egy ilyen nem érdemli meg, hogy emberként tekintsünk rá...) Az egyik kommentelő írta, hogy féljen, hát én nem vagyok egy agresszív típus, de kinyílna a bicska, és én biztos megmondanám neki, hogy tudom ... és lehet, hogy a feljelentéstől tényleg berezelne kicsit, megérdemelné. [link] - ők is segíthetnek.
2014. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó. Az a baj, ha nincs hivatalosan alátámasztva, hogy az állatok mérgezéses halált szenvedtek, addig nem igazán foglalkoznak vele. A feljelentéstől meg hiszem, hogy berezelne a szomszéd.
2014. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Ez nem maradhat megtorlatlanul. Nem csak a kis drágák miatt, hanem mert ez a féregfajzat veszélyt jelent a többi élőlényre is! Iktatni kell! Okosan, ügyesen, nem kell kapkodni. Te ismered, te tudod, mitől fél, hol lehet "megütni" ott, ahol a legjobban fáj neki. Ez egy utolsó aljas gyilkos, és nem úszhatja meg, amit tett!
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 monika roberta válasza:
Sajnos tudom mit erzel nekunk is megmergeztek tobb kutyankat,a szuleim nem tettek semmit…Legyszives ne hagyd annyiba!!!A kutyadnak es a lelkiismeretednek is tartozol!!!Keres allatmmento szervezetet ok fognak segiteni:)Azonkivul a szomszedodnak meg lehetne egy veletlen balese:)))
2014. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 monika roberta válasza:

[link]

[link]

[link]

az utolso linket latom a leghatasosabbnak:)))

Ne hagyd annyiba legyszives:)))

2014. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 monika roberta válasza:
kuldjel privat elerhetoseget es segitunk:))
2014. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!