Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Somogy Megyei Segesdről...

Somogy Megyei Segesdről vélemények?

Figyelt kérdés
Közéletre vagyok leginkább kíváncsi, és a közbiztonságra. Tehát gondolom tele van “Brazilokkal” de milyenek azok a Brazilok?

#Segesd-Somogy-Megye-közélet-Közbiztonság
2018. jún. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
fociznak
2018. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a feleségem szülei laknak ott, de szerintem nincs sok cigány. Sosem volt velük semmi atrocitás
2018. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hangulatos az a templom a domb tetején, jó fotós téma 🙂


De még átmenni is gyászos volt a falun. Láttam, ahogy sok gyerek a buszt várja... több, mint a fele volt cigány... vagy legalább is napbarnított, ami március elején elég fura is volt (akkoriban jártam arrafelé)

Szomogyszob felé amik vannak utcák pedig undorítóbb, mint a főutca. Tele igénytelenséggel és mindennel, ami hányingerkeltő. Én messze elkerülném a helyet. Somogyszobot is.

2018. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert az tulzas, hogy tele van. 2011-es felmeres szerint a majd 2500 fos lakossagbol 162 cigany nemzetisegu, es ha vannak is elteresek a valosgban, az meg nem a vallalhatatlan kategoria. Egyebkent bekes nyugodt falunak tunik, szep a kornyezet sok a zold es a fa, a kastely impozans latvanyt nyujt. Kaposvar es Nagykanizsa elerheto tavolsagban, es a hataron tulra is lehet menni kirandulni. Auto kell, mert rossz a tomegkozlekedes, na meg penz, ;s akkor egesz szp eletet lehet ott elni
2018. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy darab brazilt sem ismerek itt. Te valamit nagyon félrenéztél.
2018. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!