Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi van akkor, ha a csomagszáll...

Mi van akkor, ha a csomagszállító szolgálat nem talál otthon?

Figyelt kérdés
Hova viszik a csomagomat? Vagy kihozzák újra? Rendeltem valamit, az eladó már feladta, de nekem hétfőn kórházba kell mennem. Mi lesz a csomagommal?

2018. júl. 1. 08:58
 1/9 anonim válasza:
44%
Náluk marad!
2018. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Cégtől függ...

Az alábbi esetek fordulhatnak elő:

Ha a "csomagszállító" a Magyar Posta (MPL), akkor hagynak egy cetlit és azzal a legközelebbi postán tudod átvenni 5-10 munkanapig.

Ha futárszolgálatról van szó, akkor felhívnak és új időpontot egyeztetnek veled. Ennek feltétele, hogy a csomag rendelésekor elkérjék a telefonszámodat, amit a legtöbb webáruház meg is tesz.

Ha nincs telefonszámuk, akkor másnap újra megpróbálják kivinni, és végső esetben visszaküldik a feladónak.

2018. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédot bízz meg az átvétellel.
2018. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Értesítést hagynak, és a depóba kell menned a csomagért, amit az értesítésen megjelöltek, hogy hova. Általában a legközelebbibe. VAgy amit már más is írt, hogy kérj meg egy szomszédot.
2018. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
pont ezért nem rendelek semmit, mert munkaidőben dolgozok és a futárok is akkor dolgoznak.
2018. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, hogy a futárszolgálatok (GLS, DHL,DPD) is hagynának cetlit. De nem szoktak.
2018. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ismerőseim azt csinsltak hogy odavitettek a futárral a csomagot a munkahelyükre meg volt aki az iskolába. Megteszi általában a futár ha nincs messze ahova vitetni akarod. Beszéld meg vele vigye a kórházhoz te meg majd az épület előtt fogod várni.
2018. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne tudd meg
2018. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy én láttam:csomag beprésel a kapu két rácsa közé,majd miután az jól beszorult,ököllel behúzni egyet szegêny csominak,ami így sikeresen landolt a túloldalon,nem túl nagyot esve természetesen.
2019. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!