Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem teljesítem az 50 óra...

Ha nem teljesítem az 50 óra közösségi szolgálatot, nem kaphatok érettségit?

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe lettem 10.-es és még egy óra közösségi szolgálatot sem teljesítettem. Azt szeretném kérdezni, hogy mivan akkor, ha 12. év végére nem lesz kész ez a baromság? Nem mehetek érettségizni, vagy mehetek, de csak akkor kapom meg miután utólag teljesítettem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi igen?:)
2017. okt. 9. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs meg az 50 óra, nem kezdhetsz bele

a mi évfolyamunkban volt egy ilyen srác, aki azthitte, hogy csak a megkapást késlelteti, de nem. ha nincs meg, nem kezdheted meg

2017. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:(
2017. okt. 9. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan gáz az.. én is nagyon szenvedtem miatta.. de.. fogj egy jó havert, és menjetek el vmi laza helyre :D mi múzeumban voltunk, és figyeltünk, hogy ne nyúljanak az emberek semmihez.. voltam művelődési háznál is székeket pakolni.. általában elég lazán veszik az emberek is ezeket
2017. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
"...hét te, hozzányúlsz kezed eltöröm heee ...." :D
2017. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A velem egyidősek voltak az utolsók akiknek nem kellett kényszermunkát végezniük érettségihez. De hugomék pl gyepmesteri telepen "dolgoztak" ami kutya sétáltatásban merült ki és 1 órára beírtak nekik 3 órát is..senkit sem érdekel ez csak formalitás. Polgármester meg a semmiért leigazolta az óráknak a felét mert jó barátunk.Szóval meg lehet oldani csak menj laza helyre és viselkedj megfelelően az emberekkel. Nem árt kedveskedni nekik valami csokival vagy valamivel amit szeretnek, mondjuk férfiaknak sör aztán kapod a +órákat
2017. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2017. okt. 10. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztalytarsam 12.ben kezdte el, kb decemberben de ő is megcsinálta. Nem biztatás, hogy halasztgasd de nem kestel meg el.
2017. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!