Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol vannak Pesten veszélyes...

Hol vannak Pesten veszélyes helyek a Hős utcán kívül?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
a 8ba
2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Diószeghy Sámuel utca (8. kerület)
2018. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Népliget környéke
2018. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy persze vannak kimondottan veszélyes helyek, viszont ez mégsem annyira specifikus dolog, hogy ki lehessen mondani, hogy mi veszélyes, és mi nem.


Engem konkrétan a jó környéknek tartott Budán támadtak meg fényes nappal egy hónap leforgása alatt három alkalommal. Innentől kezdve nem tudom azt mondani, hogy lenne olyan hely / alkalom / napszak, amit ki lehetne zárni.

2018. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

A Hős utca nem veszèlyes.

Ott is csak azèrt van híre,mert csak csoportosan van nagy szàjuk a romàknak.

Egyedül fosnak a magyarhoz szólni.

Tapasztalat.

2018. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Kamaraerdő, 28-as villamos környéke
2018. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
28-as vili útvonal, Hős utca Kerepesi felől is, Kőbánya alsó vasút és környéke, Harmat utca környéke, Kőbanya Orion gyár felőli részek... Stb stb
2018. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Elnézést, de a Kamaraerdőnél a 41-es villamos jár.
2018. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Pár éve a Golgotán laktam (Orczy tér) és féltem hazamenni éjszaka buliból, de nem tudom, azóta lehet jobb lett a helyzet.
2018. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Jaj, az lemaradt, hogy most a Pillangó parkban élek és amint azt az index is megírta, iderajzottak a Hős utcai veteránok. Általában véve a 80-as troli megállója körül tengetik napjaikat, ami azért baj, mert ott tesz le az éjszakai is. Van ott egy kínai, amögött tanyáznak többen kartondarabokon. Még nem ért atrocitás, de nem érzem magam biztonságban. A Kerepesi útnál a zebránál szoktak még ücsörögni, ott rengeteg pad van a metróval szemben. A park többi részén nem tudom, milyen lehet a helyzet.
2018. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!