Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? Tönkre van...

Mit csináljak? Tönkre van vágva az egész ház?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eladjuk azt a házat ahol lakunk, ahova megyünk az egy üres lakás, de még felújítás alatt van még heteket kell várni rá. Akik megvették a házat megkértek, hogy a hitel miatt ki kell festeni ezt a házat ahol lakunk (mert penészes volt a fal). Azt mondták nekem, hogy 3-4 nap alatt lezavarják az egészet, most úgy néz ki a helyzet, hogy eltelt 10 nap, de még semmi, annyi hogy lekaparták a falat. Én nekem az összes ruhám és cuccom, dobozokban van. Annyira tehetetlen és ideges vagyok, mert mivel félbe van hagyva így vissza sem tudok cuccolni a szobámba. 3 an vagyunk 1 kis szobában. Én fehérgalléros munkát végzek, és egyszerűen nem tudok felöltözni, 2 hete pólóban járok munkába. Nem lehet hol vasalni, mosni ismerőshöz járok. Ugyanazokat a ruhákat mosom ki mindig, mert a többi mind dobozban van. Nem tudom feltölteni az elektromos fogkefémet. A kényelem az zéró.

Szépen, de határozottan mondtam, hogy 4 napnál ne legyen több, most meg kellemetlen lenne mondani.

Nem ez lett megbeszélve és nagyon lazán veszik. Édesapám az eladó és Ő engedte meg nekik, én a magam részéről addig nem engednék be mást dolgozni a házba amég nincs készen az ahova menni fogok...



2018. júl. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Lekapart fal mellett működik a vasaló is, fogkefe is. Senki nem néz közben, nem csúfolnak ki, mert csúnya a fal. Ha nem kaparják folyamatosan, akkor nincs por, nem árt. Szükség esetén a ruhákat ki lehet venni a dobozból, és újra be lehet fogni.


Bizonyára kényelmetlen helyzet, de a hiszti biztosan nem oldja meg. Ez olyan, ki kell várni, és kész.

2018. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen működne minden, ha tudnám hol lennének mivel van egy csomó doboz és egymásra vannak pakolva ugyanis nincsen hely...
2018. júl. 9. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A felborult élettered miatt hisztizel. Mosni lehet sok helyen (booble wash vagy valami hasonló a neve). Ha a vasalót nem találod és annyira hiányzik a vasalt ing akkor veszel egy 5 ezer forintos vasalót. A helyedbem feltúrnám a dobozokat. Mondjuk a pakoláskor nyugodtan ráirhattad volna a dobozokra, hogy mi van benne.

Abban egyetértek veled, hogy apád elbarmolta a lakáseladást. Nem engedtem volna meg a vevőnek így a festést.

2018. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"most meg kellemetlen lenne mondani"


Kellemetlenebb, mint ilyen körülmények között lakni? :D Akkor remélhetőleg nem mondtad...

2018. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha tudnám hol lennének mivel van egy csomó doboz és egymásra vannak pakolva"


Tanulság: dobozoláskor minden dobozra rá kell írni (több oldalára is!!!), hogy mi van benne, akkor tudod, hogy mit hol keress. Lesz még ilyen az életben, legalább ennyit már tudni fogsz.

2018. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!