Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Tatabánya, Tata, Oroszlány, Almásfüzitő

Ezek jöttek eddig szóba. Milyen ott élni? BAZ megyéből költöznénk, munka lenne, csak az életkörülményekre, város élhetőségére lennék kíváncsi.



2018. júl. 15. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én Tatát választanám. Szép a környék, és Tatabánya is csak egy köpésnyire van. Vonattal Budapest pedig max. 50 perc, ha jól tudom.
2018. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%
Tatabánya
2018. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Tata
2018. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tata, gyönyörű város. Lényegében minden van itt amire szükség lehet. Normális, többnyire tiszta város és sok program is van.

Az ingatlan árak kicsit drágák de szerintem megéri ide költözni.

2018. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
Tata mindenképpen!!!!
2018. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is Tatát választanám, ha lenne annyi pénzem, de sajnos nem vagyok milliomos, ezért sajnos Oroszlányon lakunk a putrinál... 22/F
2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tatán nem jártam, de drága

tatabánya se olcsó és egy elég lepukkant,lehnagoló város rengeteg átutazó munkással, prolival, kisebbséggel.

Én oroszlányt tudnám ajánlani árban olcsóbb és sokkal tisztább , karbantartott közterületekkel osk sok zölddel.

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!