Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tatabányán és környékén...

Tatabányán és környékén milyen álláslehetőségek vannak (szomszédos megyékben is)? Írnátok cégeket, ahova érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Álláskereső vagyok, és szeretnék minél előbb elhelyezkedni Tatabányán és környéken vagy a szomszédos megyékben Pl. Mór, Bicske, Biatorbágy,Budaörs, Törökbálint, Győr,Budapest.


Tudnátok írni olyan cékeket, ahol van vagy lesz felvétel ezeken a helyeken? Főleg 1 vagy 2 műszakos munkát keresek. Utazás nem gond ha van céges busz vagy tömegközlekedés.


Targoncavezetői jogsim van, és logisztikai ügyintéző a végzettségem, de betanított munka is érdekel.


Munkaközvetítőket is írhattok.


Köszönöm előre is segítséget!



2017. ápr. 28. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
kb bármelyik gyárban kapsz munkát
2017. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tatabányán, Oroszlányon az ipari parkban konkrétan vadásszák a dolgozókat.
2017. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írnátok konkrét cégeket esetleg? Mint fentebb írtam, inkább 1 vagy 2 műszakos melót keresek, mert a vérnyomásom miatt nem javasolt az éjszakai munkavégzés és a szervezetem is nehezen bírja. Ezért is írtam ki a kérdést. 3 műszakot vagy 12 órát már csak végszükség esetén szeretnék vállani. Ingázást is vállalnám inkább.
2017. ápr. 29. 10:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Írhattok távolabbi cégeket is, ahová van jelenleg felvétel.
2017. ápr. 29. 10:07
 5/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekel
2017. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak a cégek:

[link]

2017. ápr. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bridgestone, Agc, Beckton Dickinson
2017. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!