Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a csövesekkel?

Mit lehet tenni a csövesekkel?

Figyelt kérdés
A lakópark ahol lakunk részint körbe van kerítve, egy kisebb parkos része viszont nincs. Folyamatosan itt alszanak a hajléktalanok, éjszakánként ordítoznak, ide végzik a dolgukat, folyamatosan kéregetnek. A rendőrség eddig nem tett semmit, az új törvények életbe lépése majd talán segít? Vagy mit tehetünk ezekkel?
2018. júl. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A törvény segít majd ezen tálán. Nem nagyon lehet tudni még, hogy a gyakorlatban mit is fog jelenteni a dolog. Én azt is kinézem, hogy az ilyen „félreeső” helyeken nem lesz változás, csak a túristák elől akarják eltüntetni őket.


Nálunk is volt egy évek óta tartó szarság. Végül a polgimester fülébe jutott a dolog (fideszes), és pont kapóra jött a törvény is, felszámolták a hajléktalantanyát. Nem mellesleg ő az mjv-ok szövetségének elnöke is. Szóval a fideszgépezet egyik fejeként példát kellett statuálnia. Ha fityiszes a polgármesteretek, akkor érdemes a figyelmébe ajánlani, kampányban felhasználhatja legkésőbb jövőre (önk.választások)


Említett eset:

[link]

2018. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vèdem őket,de nem is bàntom.

Mièrt?

Mert soha nem tudhatod,hogy mit hoz a holnap.


Èn kerültem mèlyen padlóra.

Nem ittam,nem drogoztam,nem jàtèkgèpeztem el a pènzem,nem Qrvàztam ès mègis utcàra kerültem pènz nèlkül. Oka: Megromlott hàzassàg.

Pillanatok alatt muszàly volt felàllnom.


Èltem jól egy nagy kertes hàzban.

Lenèztem,megszoltam a lakótelepen èlőket azokat,akik nàlam szerènyebben èltek.

Mit tett a sors,hogy tanuljak belőle?

Kis híjàn a hajlèktalsnàg szèlère sodort.


Elítèlem azokat a hajlèktalanokat,akik igènytelenek,büdösek,rèszegek ès mindenhova szarnak húgyoznak,de

Megtanultam óvatosan bànni a leszólogatós szavakkal.


Hogy mit lehet tenni ellenük?

Kèt hónapja làttam,hogy kèt nő bottal ver,elzavar egy írtózatosan szakadt hajlèktalant az egyik lakótelepi lèpcsőhàzból.

Ugyanis az öreg felcsenget hasraütès szerűen pàr lakàsba ès azt hazudja,hogy ő egy mentős vagy rendőr ès màr nyílt is neki az ajtò ès így èjszakàra meghúzta magàt a lèpcsőhàzban.


Talàn egy hatàrozott fellèpès pàr fèrfi odamenne ès simàn elzavarnàk az ott kellemetlenkedő hajlèktalanokat.

2018. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A határozott fellépésen már mi is gondolkodtunk, van itt pár egyetemista srác meg családapa, aki felvetette, hogy egy szép éjszakán annyi lesz nekik. Ez azután történt, hogy egy idősebb hölgy kezéből majdnem kivették a tárcáját erőszakkal.

Egyéb praktikák?

A fityiszezést pedig kéretik mellőzni, nagyon is rendben van, hogy teszünk végre valamit ezek ellen. Jártál már budapesti aluljáróban? Hányadék ami ott megy.

2018. júl. 18. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

"Jártál már budapesti aluljáróban?": pedig ott a rendőrbácsik/nénik is járnak...

Itt csak egy valaki segíthet:

[link]

2018. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Körbekeríteni az adott részt és kutya kennelt kiaalkítani? Kutyafuttatót?
2018. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!