Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudnátok sorolni kollégiumokat...

Tudnátok sorolni kollégiumokat, ahol munkavállalók is élhetnek Budapesten?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem létezik ilyen. Még egy cigányokkal teli munkásszálló is belekerül minimum havi 50 rugóba.
2018. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ingyenesre gondoltam...
2018. júl. 25. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A kollégium senkinek sem ingyenes.
2018. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Hármas neked sem ártott volna ha eltöltesz néhány évet egy kollégiumban, mondjuk tanulással, akkor talán tudnál szöveget értelmezni...
2018. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy egy-két koliban lehet szobát bérelni külsősöknek is, de csak a nyári időszakban. Hogy melyek ezek, nem tudom, utána kell járni.
2018. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kollégium tanulóknak és hallgatóknak van fenntartva. Nyáron tudsz csak szobát kivenni kollégiumban. Nem is értem, hogy felnőtt emberként te mit akarnál egy rakat gyerek és fiatal között. Munkásszálló lehet még megoldás, vagy rokon, szoba, albérlet. Ezek az opciók.
2018. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!