Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért olyan nehéz albérletet...

Miért olyan nehéz albérletet találni, és a kiadókba egy cseppnyi megértés sincs?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ilyen emberekbe botlok, nagyon sürget az idő, mindjárt suli és még semmim sincs lakhatás terén.

Megnézni meg nagyon későn lehet mindet, kb 20-a után és hogy aztán valóban engem választanak e az kérdéses.

És még nekik nem tetszik, ha megnézném a szobát,mivel 100 km a táv és drága a benzin.

Nekem a várostól kb 150 km,de nekem biztos olcsóbb a benzin.:D

Miért ilyenek az emberek?


2018. júl. 30. 15:31
1 2 3
 1/28 October15 ***** válasza:
16%
Most na ők nem az intellektusukból élnek. :D 1 lépésnél előrébb látni? Ugyan már... :D Kit érdekel, hogy bőven megtérül a benzin pénz ha egyszer ott és akkor azt ki kell fizetni. :D Kádár elvtárs még velünk van. :)
2018. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Az ilyeneket komolyan kiküldeném kőolajfeldolgozásra, nem bíznék rájuk szobakiadást.

Biztosan vannak rendes kiadók is, csak nem találkoztam velük.

2018. júl. 30. 15:40
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj öcsipók, övék a lakás ők diktálják a feltételeket. A kereslet meg nagy a kínálat kevés.Ha nem tetszik ,vegyél magadnak saját lakást aztán úgy annyiért és annak adod ki akinek akarod. Ezt nevezik piacgazdaságnak,jobb ha megtanulod ha felsőoktatásba akarsz menni.
2018. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

"Az ilyeneket komolyan kiküldeném kőolajfeldolgozásra, nem bíznék rájuk szobakiadást."


Hm, az megvan, drága, hogy ez a saját lakásuk, amit kiadnak, nem "rájuk van bízva"? Az kire van bízva, hogy te kinek adod kölcsön a cuccaidat? Kizárólag rád? Figyelj... add már el nekem a telefonodat egy tízesért, ha nem akarod, akkor elkezdek sírni, hogy milyen igazságtalan, hogy ezt te döntöd el :D

2018. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként hol kerested? Facebook-csoportban vagy Jófogás meg ilyenek?
2018. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ha már kiadok valamit,az azt jelenti,hogy meg akarok részben válni tőle.

Kérdem én akkor, hogy komolyan az az 5 ezer forinton akad fel?:D

Ha nagyon fontos lenne, nem habozna rajta annyit.

Tudja,hogy mivel jár és mit vállal a kiadással. Sajnos nem csak kell utazgatnia. (És neki megtérül a benzin ára kb negyed hónapnyi lakbérrel..)

2018. júl. 30. 16:00
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem csak neki kell utazgatni*

Igen,fb és jófogás.

2018. júl. 30. 16:01
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét oldalról nagyon nehéz ez a szituáció. Az embernek az érdeklődőkkel is sokszor meggyűlik a baja. Van, aki arra sem képes, hogy alaposan elolvassa a hirdetést, és úgy megy oda, van aki jobb esetben az utolsó pillanatban visszamondja a látogatást, rosszabb esetben nem is szól, esetleg felháborító stílusban kommunikál, alkudozik, stb. Lehet, hogy te vagy a tulajdonosnál már a sokadik jelentkező, és kezd elege lenni, vagy már nem akar időt fordítani erre, csak ha nagyon komoly valaki szándéka.

Nem igazán lehet egyik oldalra sem állni, mert mindegyik félben van hiba, és mindenkit érnek igazságtalanságok. Sok nem korrekt hirdető is van, aki egy putrit is képes meghirdetni egy rakás pénzért havonta csak azért, mert megteheti, annyira rá vannak szorulva az emberek a szabad lakásokra.

2018. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Miért, benned mennyi megértés van kérdező?


Megnézni csak 20.-a után. Na és? Te sem költöznél hamarabb.

A tulajnak is van magán élete. És neki is egyszerűbb ha pl 21.-re hiv 10-15 embert, hogy ekkor lehet megtekinteni a szobát/lakást, minthogy minden nap 1 ember miatt utazzon oda.


Te is megcsinálhatod ugyanezt. Több lakást nézel megy 1 nap és akkor már nem lesz "drága" a benzin. :D



"Figyelj... add már el nekem a telefonodat egy tízesért, ha nem akarod, akkor elkezdek sírni, hogy milyen igazságtalan, hogy ezt te döntöd el :D"

Az enyémet megkapod annyiért, csak gyere érte. Drága a benzin. :D

2018. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

IGEN, azt az ötezret sajnálja. Mert nem azért van kiad lakása is, mert a magadfajtákra szórta el ötezresével.


Te akarsz valamit tőlük, ők meg diktálják a feltételeket, ennyi. Ha nem te veszed ki, majd kiveszi más.

2018. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!