Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a X. kerületben lesz a...

Ha a X. kerületben lesz a munkahelyem, hova érdemes albérletet keresni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy Budapestnek éppen az a környéke a leginkább putri, a szegényebb és piszkosabb emberek laknak ott, és nem is annyira biztonságos.


Olyan helyen szeretnék albérletet, ahonnan fél órán belül megközelíthető a munkahelyem, és igényesebb emberek vannak a környéken.



2018. júl. 7. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A X. kerületben. Szar környék - olcsó albérlet, jó környék - drága albérlet. Így működnek a dolgok.
2018. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Én Kispestet ajánlom.
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mérnökként tervezgetem jobb álláslehetőségek céljából a Budapestre költözést, és a X. kerületben található Bosch egy jó opció. Nem törekszem a minél olcsóbb albérletre, inkább legyen normális körülmények között.
2018. júl. 7. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik része putri. Ott van pl. a Taraligeti lakópark. Igényes környezet, normális emberek. És közvetlenül mellette megcsinálták a Nepligetet, rendezett, biztonságos.
2018. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Garzont 100-120ezer/hó +rezsiért már találsz.

Jobb garzonok 120-150ezer/hó+rezsi.


1,5 szobás lakást (azért garzon elég alja) 120-150ezer/hó+rezsiért.

Normális 1,5 szobás lakást (csendes, esetleg van klíma, igényesebb fürdőszoba stb.) 140-170ezer/hó +rezsiért.


Csak az egészségre érdemes vigyázni, mert Pesten a legmgasabb a légszennyezés az országban és olyan magas, h tényleges egészségkárosító hatása van.

2018. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!