Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új vagyok a munkaotthon szerű...

Új vagyok a munkaotthon szerű szálláson. Rossz a hűtő mélyhűtő része, rám fogják, hogy miattam jegesedik a hűtő. Mit lehet erre mondani?

Figyelt kérdés
Röviden: van a szálláson egy hűtő, ami egyébként rossz, legkisebb fokozaton a sima hűtő részében 0°C alatti hőmérséklet, a mélyhűtő része gyorsan jegesedik. Rám szól az egyik gyerek, hogy csukjam be rendesen az ajtót, mert múlt héten olvasztotta le (ez így biztos nem igaz, mert az én cuccom is bent volt és nem olvadt fel, de tény, hogy kevesebb jég volt benne) és már egy csomó jég van benne, pedig régebben ez nem így volt (burkolt gyanúsítás). Aztán alaposan megnéztem, és az ajtó és hűtő között kb. 30 cm hosszan rés van, amin keresztül beáramlik a külső levegő és a pára lecsapódik. Tehát hazugság, hogy egyik hétről a másikra romlott el a hűtő. Azt gondoltam, hogy fújok oda purhabot, hogy lezárjam a rést, aztán megmutatom a gyereknek, hogy ez volt a baj és nem egyik napról a másikra alakult ki ez. Ti mit gondoltok? Csak felfújom a történetet? Már inkább nem is használom a mélyhűtőt, nehogy megint belém kössenek.
2018. aug. 7. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A tulajnak szólj, hogy nincs hűtő! Sztár leszel.
2018. aug. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg annak a kötözködő majomnak, hogy ezek már nem a Minsk hűtők, amik elmennek 30 évet egy huzamban.

Múltkor vettem egy hűtőt, 4 éves volt, és folyton ment a motorja, nem hűtött. A fagyasztó része meg már egy jégtömb volt.

Újra már nem töltik gázzal.

Valamiért beléd akar kötni az okostojás, szerintem csapd le valamivel.

2018. aug. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Megmutattad mi a hiba,megértette és csönd lesz. Ha nem lesz csönd akkor rászorított a fejére a hütőajtót :D
2018. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!