Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felettünk lakik egy fél lábú...

Felettünk lakik egy fél lábú idős néni, a nap minden órájában tologat valamit ami elég erőteljesen lehallatszik. Mit leírás vele kezdeni vagy hogy?

Figyelt kérdés

2 gyermekem is van. Nemrég költöztünk ide. És még éjszaka is tologat feszt

Nagyon zavaró. Gondolkozok hogy az ápolónak jelzem valamit kezdjen a dologgal valahogy kérje meg hogy ne csinálja. Elvileg bolond is a néni.

Mikor megvettük a lakást nem mondták hogy tologat egész nap csak hogy lakik felül egy idős nő aki a vizet se zavarja.


2018. aug. 27. 04:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet vele kezdeni. Rosszul írtam ki a kérdésben.
2018. aug. 27. 04:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a társasház ilyen.

Mindent lehet hallani mert nincsenek elszigetelve egymástól.

Ha lehúzza a wc- t , ha zenét hallgat , ha tévézik, fürdik, szexel, játszanak a gyerekek.

Egyszerűen semmit nem lehet csinálni hogy ne hallja a szomszéd.

2018. aug. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Most nem ezért vagy azért, de miért nem mész föl hozzá és kérdezed meg tőle, hogy mi a fászt csinál ? lehet tudnál segíteni neki 1 perc alatt és nem tologatna többet.
2018. aug. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja tologat. Először még nem zavart. Azt hittem abbahagyja. Mármint nem lesz állandó. De az hogy még éjszaka is csinálja meg hajnalban az azért sok. Hát felmehetnék, az is egy megoldás csak ahonnan eljöttünk ott is szóltam dolgokért ami zavart és ott pl csak azért is csinálta. Na most nem akarok ebbe a hibába esni. Elvégre itt tervezzük a jövőnket
2018. aug. 27. 06:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azt a kerekes járókeretét tologatja mert idős és nem tud aludni?
2018. aug. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
ma 07:12: Honnan tudod hogy féllábú idős ember? Ha a kérdező felmegy hozzá és netán tényleg azt látja hogy járókerettel vagy kerekes székkel zajong, akkor úgyis megérti. De lehet hogy inkább arról van szó amit én is tapasztaltam a társasházunkban, hogy egyik zombinak olyan órája volt hogy nem kakukkolt óránként éjjel, hanem tologatásra emlékeztető hangot adott mert hibás zenélő óra féle lehetett. Annyira ki volt rohadva az agya a nem alvástól hogy rá sem jött hogy le kéne állítani és akkor nem csak más de saját maga is tudna aludni éjjel. Az ilyenekkel nagyon is izmozni kell, mert maguktól ennyire hülyék. Sőt olyan is volt akinek éjjel is vonyított a lakásában a kutyája és a hetekig tartó nem alvástól zombinak nézett ki. Nem jött rá a nullás IQ-jú böszme hogy a saját kutyája miatt nem alszik, ahogy a szomszéd gyerekek is megbetegedtek a tartós kialvatlanságtól. Elzavartuk innét és azóta a gyerekek is meggyógyultak és ismét jól teljesítenek az iskolában. Vagy hagyni kellett volna hogy a zombik zavarják az élőket és belőlük is zombikat csináljanak? Ugyanis a nem alvó gyerekekből azok lettek amíg itt volt az az idióta.
2018. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván valami járószerkezet, mert csak úgy tud közlekedni.
2018. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"ma 07:12: Honnan tudod hogy féllábú idős ember? "


A kérdésböl!

2018. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akiktől megvettük a lakást ők mondták hogy csak az egyik lába van meg és ápoló jár hozzá
2018. aug. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!