Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti szerettek Tolna megyében...

Ti szerettek Tolna megyében lakni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem egy idegen nővel beszéltem, és mind azt mondta, hogy amint lehet elhúz innen, mert itt nincsen semmi. Innen jött a kérdés.
2018. aug. 28. 04:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek velük. Én Pestre költözöm fél éven belül.
2018. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Tolna megyei vagyok,tényleg borzasztó :D Semmi szórakozó hely,moziba is inkább Pécsre járok mint Szekire mert a Szekis nagy terem akkora mint a Pécsi kicsi kb,a vetítésekröl ne is beszéljünk :D Diákmunka egész nyáron kb volt 3,lófasz pénzért... most rendes munkát próbálok keresni,de hetek óta keresgélek,és borzalom... legtöbb munka helyre nemtudok eljutni a szomszéd faluból mert olyan gyopár a közlekedés. Szép helynek szép,1x az ember eljön,megnézni,elmegy Gemencbe meg ide oda,de sajna többet nem rejt magában a megye,pedig sok mindent ki lehetne építeni rá :(
2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!