Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Aki pest megyében lakik,...

Aki pest megyében lakik, elmondaná hogy hol és hogy jó e ott lakni? Biztonság? Orvosok, sztk? Posta? Zaj? Önkormányzat?

Figyelt kérdés
Most Érden lakunk. Itt is jó, de szeretnénk már saját házat venni és főleg az árak miatt nem csak Érd van számításban. M0áshoz közeli, de kb Érd-Bp.17ker. vonala érdekel minket leginkább, mert ez az útvonal fontos. Szóval pest megye Budai oldalhoz való része. Le tudnátok írni kit hol milyen hátrány ér? Nem akarunk túlságosan faluba sem költözni, inkább város legyen.

2018. jún. 30. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Húznék vissza pest megyébe.

Vidék szarabb.Nincs egy q;bolt,telefontöltő,univerzális távirányitó,összeszerelt kertiszerszám....stb

Ja se mobilnet se telefontérerő.

A vidéki hangok és szagok meg brutálisak!!!!

Normális településen több orvos,ügyelet,közbiztonság látványossabb

2018. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a világ végére kellett volna költözni. Az álltalad felsoroltak szinte bármely faluban megvannak.
2018. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem Erd egy meglehetosen nagyon jol ellatott varos, ennel jobbat ilyen aron nem hiszem hogy talalsz a kulvarosban

ami jo lehet az Torokbalint, Diosd de szerintem joval dragabb

2018. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Aki pest megyében lakik, elmondaná hogy hol és hogy jó e ott lakni? Biztonság? Orvosok, sztk? Posta? Zaj? Önkormányzat?"


A fő kérdésre válaszolva Budapest V. kerület Hold utcában.


A hold utcában van egy háziorvosi rendelő, kb 50mre szerintem a legigényesebb SZTK orvosi központ szerűség. Egy jó konditrem. Ott van a belvárosban kb 50mre az Arany János metró megállótól, plusz egy busz megálló is van az utcában.


Ott van közvetlen mellette a Szabadságtér.


Annak ellenére, hogy belváros, meg hogy az utca tele van étteremmel és egy szálloda is van nagyon csendes környék és tiszta.


Lehet, hogy te nem erre a kérdésre vártál, de én a fő kérdést válaszoltam meg.

2018. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Budakeszin nőttem fel, legnagyobb hátrányának a távolságot éreztem akkor, hogy minden reggel és délután hoztak-vittek a szüleim. Természetközeli, lehet a szabadban sétálni, kirándulni, kicsit megvolt az a "vidéki" jelleg, de közben viszonylag hamar beérünk Budapest belvárosában akár. Hátránya a közlekedés szerintem, de amúgy ettől eltekintve tényleg minden van, ráadásul biztonságos is.
2018. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!