Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szombathely vagy Veszprém...

Szombathely vagy Veszprém számít élhetőbb városnak?

Figyelt kérdés
Hova érdemesebb költözni? Minden szempontból.

2018. szept. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesom veszprémi, én már pont 3 éve szombathelyi.


Hát, annyi szempont lenne (szórakozási lehetőség, művelődés, munka, ott élők, lakosok, egyebek), ha egy kalap alá vennék mindent akkor nehéz dönteni. Országos felmérés szerint Veszprém és Szombathely majdnem holtversenyben van a dobogón, én talán kicsit jobban húzódnék Szombathelyhez (Kőszeg, Sopron még esetleg) a határ közelsége miatt.


Ha lehetne, én Bécsbe mennék de ez már csak az én véleményem :)

2018. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszprém mert kisebb, könnyebb munkába bejutni.
2018. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szombathelyt nem ismerem, de Veszprémbe laktam igaz nagyon-nagyon keveset sajnos csak pár hétig, de imádtam!

Sőt most Londont tervezgetem Veszprémre cserélni. (Esetleg Egerszegre- Fehérvárra)

2018. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szombathely élhető város szerintem. Én ide jártam egyetemre, most itt is dolgozom. Sok barátom lett, pedig amúgy csendes félénk ember voltam régen... Munkát lehet találni, fizetések türhetőek. Persze nyilván nem akkora pezsgés mint mondjuk Budapesten, de kellemes tiszta, szép, gazdagtörténelmi múltú város. És közel van ausztria is.
2018. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét városban éltem már munka miatt. Veszprém jobban bejön. Nem látni annyi "rossz" arcot.
2018. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én Szombathelyet preferálom

Nekem valahogy egész Veszprém megye nem jön be, és az hogy Veszprémben gyorsabban eljutsz a munkahelyre az csak 1 szempont a sok közül, nem munkából áll az egész élet. Szombathely barátságosabb, szebb, jobban karbantartott város és szerintem a szórakozási lehetőség is több, mellesleg közel a határ, Tudtommal a GDP-je is nagyobb. Veszprém mellett még az szól hogy közel a Balaton, de én strandról, fürdőről nem tudok, javítsatok ki ha tévedek. Összességében szerintem Szombathely sokkal jobb.

2021. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!