Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kötelező szeretni Budapestet?...

Kötelező szeretni Budapestet? Ha nem szeretjük, kötelező elköltözni?

Figyelt kérdés

Egyébként mit lehet szeretni ebben a városbn, ha valaki nem partiarc?

Igazából vidéken minden megvan. Sajnos munkalehetőség nem feltétlenül. Ez a baj.


2018. szept. 8. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
ezzel kapcsolatban miért lenne bármi is kötelező? :D
2018. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Kultúra, az van itt, ami vidéken nincs. Színházak, mozik, múzeumok, lenyűgöző épületek, programok olyan mennyiségben és minőségben, ami vidéken nincs (vagy nagyon ritka). De persze semmi sem kötelező...
2018. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az évi 2 programra, évi 1 színházra fel lehet jönni.
2018. szept. 8. 22:17
 4/14 A kérdező kommentje:

Lenyűgöző épület...

1. Megunja az ember.

2. Csak a belvárosban vannak, de a belváros elviselhetetlen.

2018. szept. 8. 22:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. Én is jól megvagyok itt vidéken, messze a fővárostól. Évente egyszer felnézek, és ennyi.

Hogy vidéken nincs munkalehetőség, az a szar adminisztráció és a "vízfej" jelentésnek köszönhető.

2018. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vagy, hogy ilyeneket kérdezel? Mindenki tudja, hogy semmit se kötelező szeretni és hogy egyáltalán nem kötelező elköltözni, ha nem szereted Budapestet.

Ha jobban szeretsz vidéken lakni, akkor költözz el. Úgy csináld, ahogy neked jobb, de attól, hogy nem szereted, még nem kéne lehúzni, mégiscsak a te fővárosod is.

2018. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem könnyű nem lehúzni, pláne ami manapság megy itt..
2018. szept. 8. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Igazából minden ami szép, az vidéken van :D


Munkalehetőséget ki lehet fogni. Én soha semmi pénzért nem költöznék fel Bp-re, világ legundorítóbb városa számomra. Nagy ritkán fel kell mennem, ha repülővel megyek vmerre, de nem szeretem.

2018. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha aki nem szereti, mint te, nem rontaná benne a levegőt, még szerethetőbb város lenne, az igaz.
2018. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igaz, mert akkor laknák 600 ezren. Ja, nem, sokat írtam.
2018. szept. 9. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!