Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az nem túlzás,...

Szerintetek az nem túlzás, hogy már azt figyelik, mikor melyik busszal jövök haza az egyetemről?

Figyelt kérdés

Nálunk még nem volt tanítás. Meg amúgy is mehetek máshova.


Mindenkinek hatalmas szívügye lett a faluban, hogy mikor végzek... Igen, csúszok, de épp elég, ha a szüleim tudják, ez nonszensz, amit csinálnak.


Állandóan kérdezgetik, hogy mikor végzek, volt, aki meggyanusított, hogy már kellett volna.


Illetve dolgoztam egyetem mellett (heti 2-3 nap nem volt suli), ezt valaki kérdezte, de nyáron nem volt már meg. Erre meggyanusítottak, hogy kamuzom. Pedig annyi volt, hogy csak egy tanévre szólt.


Összevissza keveri a sz.rt mindenki, már rémálmaim vannak.


2018. szept. 16. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Az a túlzás hogy minden nap kiirod ugyanezt a kérdést, apád lassan beválthatná az ígéretét és pszichiátriára zárathatna. Persze csak miután a parkolóból leskelődött, hogy bementél-e betegen is, amikor ráadásul órád sem volt.


Valószínűleg bentlakásos kezelésre szorulsz.

2018. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, hogy szerinted ez kamu? Mit hadoválsz itt, azt sem tudom.
2018. szept. 16. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A helyedben nem érdekelne olyan emberek véleménye, akik nem segítik az életedet. Aki nem ad semmit, az ne várjon el semmit.
2018. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem ÁOK-ra jársz? Mert akkor megértem, hogy tényleg a szívügyük, mondhatni életbevágó nekik, ha arrafelé egy üres státusz vár:)

De tulajdonképpen még tanár szakokra is igaz lehet ez.

2018. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el!
2018. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!