Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Mi a véleményetek arról, ha valakinek (aki albérletben él) mellette két családi háza van, mégsem adja ki őket?

Az egyik egy teljesen felújított kockaház, a másik pedig egy kb. 10 éve épült modern családi ház. Mindkettőt ki lehetne adni, mert a megyeszékhely vonzáskörzetében találhatóak. Nem akarok senki pénztárcájában turkálni, de szerintem ezt ki kellene neki használni. Minimum havi 200 ezer ft-tól esik így el az illető. Ti mit csinálnátok a helyében?

Keress kérdéseket hasonló témákban: albérlet, családi ház, pénz

2018. máj. 30. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
Nyilván keres annyit, hogy ne szoruljon rá arra, hogy kiadja őket. Egyébként én kiadnám, a pénzt pedig félretenném.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 30. 19:01 Privát üzenet

A véleményem? Az ő dolga.

Te pedig igenis más pénztárcájában turkálsz. Szerintem nem kellene megmondanod, hogyan élje más az életét.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 30. 19:05 Privát üzenet
Én inkább eladnám.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. máj. 30. 19:17 Privát üzenet

"Ti mit csinálnátok a helyében?"

Megkérnék mindenkit, hogy ne pofázzanak bele a dolgaimba. Amúgy nem tudom mit tennék. Egyrészt kiadni sem hülyeség, főleg ha van vevő. De van aki az ilyen házakat hétvégi háznak, pihenésre használja. Vagy lehet, hogy a gyerekeinek szánja és nem akarja hogy teljesen le legyen lakva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. máj. 30. 19:22 Privát üzenet
Simán érdemes lennei kiadni. Hogy miért nem teszi az illető? Nem szeretné, ha lelaknák a házat, fél, hogy átb×k, az utódainak szánja, stb.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. máj. 30. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek az ismeretségetekben hányan laknak albérletben és hánynak van saját lakása? Gondolok itt Bp-re.
Ciki 25 nm2-es albérletben lakni 30-asként?
Ti bevállalnátok napi 2x1,5 óra ingázást olcsóbb lakhatásért cserébe vagy inkább laknátok közelebb a belvároshoz, drágább albérletben, viszont csak napi 2x1 órát kellene ingázni?
Albérletben ki hogy a . Oldja meg a telefont/internetet?
Hogy lehet Pesten albérletben megélni? :-O
Mennyire rendezkedtetek be az alberletben?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!