Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek (aki albérletben él) mellette két családi háza van, mégsem adja ki őket?

Figyelt kérdés
Az egyik egy teljesen felújított kockaház, a másik pedig egy kb. 10 éve épült modern családi ház. Mindkettőt ki lehetne adni, mert a megyeszékhely vonzáskörzetében találhatóak. Nem akarok senki pénztárcájában turkálni, de szerintem ezt ki kellene neki használni. Minimum havi 200 ezer ft-tól esik így el az illető. Ti mit csinálnátok a helyében?

2018. máj. 30. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván keres annyit, hogy ne szoruljon rá arra, hogy kiadja őket. Egyébként én kiadnám, a pénzt pedig félretenném.
2018. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A véleményem? Az ő dolga.

Te pedig igenis más pénztárcájában turkálsz. Szerintem nem kellene megmondanod, hogyan élje más az életét.

2018. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább eladnám.
2018. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ti mit csinálnátok a helyében?"


Megkérnék mindenkit, hogy ne pofázzanak bele a dolgaimba. Amúgy nem tudom mit tennék. Egyrészt kiadni sem hülyeség, főleg ha van vevő. De van aki az ilyen házakat hétvégi háznak, pihenésre használja. Vagy lehet, hogy a gyerekeinek szánja és nem akarja hogy teljesen le legyen lakva.

2018. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán érdemes lennei kiadni. Hogy miért nem teszi az illető? Nem szeretné, ha lelaknák a házat, fél, hogy átb×k, az utódainak szánja, stb.
2018. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!