Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez most komolyan gondolta az...

Ez most komolyan gondolta az illető, vagy csak valami vicc? :D

Figyelt kérdés

[link]


Ez tényleg hihetetlen, hogy egyes lakók mit képzelnek. Komolyan azt várják, hogy hozzájuk alkalmazkodjon az egész világ? Jóhogy nem azt mondja, hogy ne sz*rjon otthon, mert büdös lesz tőle az udvar. :D


Arra nem is gondolnak, hogy éjjelig dolgozik és csak ekkor van ideje főzni? :D


Nem gondoltam volna, hogy odáig jutunk, hogy már főzni sem lehet nyugodtan otthon :D


2018. okt. 12. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha szerinted ez teljesen rendben van akkor minek kérdezted meg? Bár van egy sejtésem hogy arra vártál hogy majd együtt szidjuk azt aki ezt kiírta..
2018. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg lehet máshogy oldani. Hétvégén főzöl többmindent. Vagy akkor elmész egy kifőzdébe. Stb. Tényleg nevetséges a kérdés. Érthető, hogy akkor van időd, de ez nem rólad szól."


Valóban? Ennyi erővel akit zavar,csukja be az ablakát, nemde?. Hétvégén is lehet főzni persze, ebben igazad van. De lehet, hogy akkor vidéken van a családjánál, vagy másodállásban dolgozik, vagy ezer más oka lehet annak, mért nem tud hétvégén főzni. Nem értem miért természetes az,hogy a hétvége mindenki számára Hawaii, DJ, Sunshine. Nem nevetséges a kérdés, csak én másképp látom és közelítem meg a kérdést, mint te. És attól, hogy a többséget zavarja, még nem jelenti azt, hogy nekik van igazuk.

2018. okt. 12. 23:35
 13/18 A kérdező kommentje:

Ha szerinted ez teljesen rendben van akkor minek kérdezted meg? Bár van egy sejtésem hogy arra vártál hogy majd együtt szidjuk azt aki ezt kiírta..


Légy szíves ne magadból indulj ki, vagy ha nem erről van szó, akkor legalább ne általánosíts!


Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről a dologról és kíváncsi vagyok olyan érvkre, melyek felett én elsiklottam. Szeretek vitatkozni ez tény, mert érdekel mások véleménye és persze ha én másképp látom, vitába szállok. De ha kultúráltan tesszük, akkor ezzel szerintem semmi baj nincs. Ha téged hidegen hagy, olvass más kérdéseket!

2018. okt. 12. 23:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Szagelszívó
2018. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

LOL


[link]

2018. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A főzés hozzátartozik a normál életvitelhez. A főzéssel szagok is járnak, ha tetszik, ha nem, ezt el kell viselni, akár zavar, akár nem. Egy számomra kellemetlen szagú kaja délben ugyanúgy zavaró, mint éjjel, de nem szólnék érte, mert hadd főzzön mindenki a saját lakásában azt és akkor, amikor akar. Nyilván a húsklopfolást és a turmix zúgatását éjjel mellőzni kell, főként panelban. Én egyébként ritkán főzök, és csakis nappal, de megértem a kérdezőt, éjjel tud főzni, enni, ez van. A lakó pedig, aki az egész lakóközösség nevében írogat, vállalja fel a nevét! A rosszindulatú névtelen levelezgetés számomra picit zavaróbb, mint a kajaszag.
2018. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#13:

Nem kéne idegbetegeskedni csak azért, mert negatív válaszokat kapsz.

2018. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

# 17


Ezt most nem értem. Biztos ehhez a kérdéshez akartál hozzáaszólni?

2018. okt. 23. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!