Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Csepel, HÉV környéke?

Milyen hely Csepel, HÉV környéke?

Figyelt kérdés

Például a Béke tér, vagy a Szent Imre tér környéke?



Engem a levegő minősége nem hat meg, a zaj zavar, de már megszoktam.


A közbiztonság mellett a boltellátottság és a sportolási lehetőségek érdekelnek.


2018. okt. 15. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Közbiztonság : sokszor a 8.kerulet biztonságosabbnak tűnt mint csepel főleg a szent imre tér én ott laktam .

Bolt minden sarkon. Az állando caatornaszag...... öklendezés nélkül nelkul 10percet nem tudtam az erkélyen lenni

2018. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Átlagos környék. A közbiztonság arrafelé elég jó, mert a rendőrség pont a Szent Imre téren van, de az Ófalun kívül Csepelen nincsenek kimondottan veszélyes helyek. Egy-két furcsa alak akad ott is, érdemes előre megnézni, milyen szomszédságba költözik az ember. A sportellátottságot nem tudom, hogy gondolod, de már elég sok helyen vannak új kondiparkok. Boltból is van elég.
2018. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rewqrewqrewq ***** válasza:
Csepel belváros már nem a régi ..... nagyon meg kell nézni hova költözik az ember. Ha van lehetőség kerülendő. Jól írta itt valaki a rettegett 8. ker minden téren jobb hely a problémáival együtt is.
2019. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!