Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Milyen hely Csepel, HÉV környéke?

Például a Béke tér, vagy a Szent Imre tér környéke?

Engem a levegő minősége nem hat meg, a zaj zavar, de már megszoktam.

A közbiztonság mellett a boltellátottság és a sportolási lehetőségek érdekelnek.

2018. okt. 15. 16:30  Privát üzenet  

A válaszok

Közbiztonság : sokszor a 8.kerulet biztonságosabbnak tűnt mint csepel főleg a szent imre tér én ott laktam .

Bolt minden sarkon. Az állando caatornaszag...... öklendezés nélkül nelkul 10percet nem tudtam az erkélyen lenni

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 16. 23:40 Privát üzenet
Átlagos környék. A közbiztonság arrafelé elég jó, mert a rendőrség pont a Szent Imre téren van, de az Ófalun kívül Csepelen nincsenek kimondottan veszélyes helyek. Egy-két furcsa alak akad ott is, érdemes előre megnézni, milyen szomszédságba költözik az ember. A sportellátottságot nem tudom, hogy gondolod, de már elég sok helyen vannak új kondiparkok. Boltból is van elég.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. okt. 17. 10:20 Privát üzenet
rewqrewqrewq nevű felhasználó válasza:

Csepel belváros már nem a régi ..... nagyon meg kell nézni hova költözik az ember. Ha van lehetőség kerülendő. Jól írta itt valaki a rettegett 8. ker minden téren jobb hely a problémáival együtt is.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 7. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csepel-sziget szerintetek ideális hely lenne egy teljesen trolibuszos rendszer kialakítására? Lehetne egyfajta környezetvédelmi kísérleti hely, és presztízsberuházás az ország számára.
Miert gondolja mindenki hogy Csepel egy borzasztó hely a cigányok miatt?
Van Csepelen egy olyan hely, ahol nyugodtan lehet akrámilyen hangosan ordibálni, és senki sem hallja?
Milyen hely Királymajor?
Csepel mennyire jo hely? Ady Endre, Arpad u? Tobbi lent
Csepelen mit lehet csinálni a baratommal? Nincs valami hely ahova érdemes elmenni? Ahol kettesbe lehetünk vagy ilyesmi?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!