Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden milyen a közbiztonság...

Szegeden milyen a közbiztonság? Nagy a bűnözés? Milyen eséllyel tudok ott munkát találni?

Figyelt kérdés
A barátnőm oda fog menni egyetemre és én szeretnék utánamenni. Vannak rossz környékek a városban? Melyik az ami nem vészesen drága, de biztonságos? A végzettségem szőlész-borász és borbíráló valamint pálinkafőző. Milyen eséllyel tudok elhelyezkedni?
2018. nov. 3. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Hát vegyük sorra a kérdéseket.


Vannak rossz környékek a városban?


- persze, mindenhol vannak, de egyébként általánosságban szerintem biztonságos város.


Melyik az ami nem vészesen drága, de biztonságos?


-panel lakótelepek, bár relatív hogy kinek mi a drága.


A végzettségem szőlész-borász és borbíráló valamint pálinkafőző. Milyen eséllyel tudok elhelyezkedni?


-Ezzel a szakmával szerintem teljesen esélytelen az elhelyezkedés, de szakmán kívül lehet találni munkát.

2018. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Crisopher ***** válasza:
67%
Mivel arrafelé található a Csongrádi borvidék, ezért van rá esély, hogy a szakmádban elhelyezkedj.
2018. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel költöznék oda szóval nem kell túl nagy lakás. Egy szobás és akár az is megfelel, ha ott van a konyha is és szakmunkás minimálbérrel fenntartható. Úgy tudom, hogy több borászat is működik a városban és van egy többnapos borfesztivál is. Ezért gondoltam, hogy esetleg valamelyiknél találhatok munkát. Emellett van érettségim is.
2018. nov. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!