Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Mit tudnék kezdeni ezzel a bolond vénlánnyal?

Figyelt kérdés

Egyetemi kollégium. Szobatárs. Nem költözök.

Idén kifogtam egy túlkoros elsőst, harminc feletti nő, aki úgy döntött, hogy a tizen-huszonévesek között fog bohóckodni nappali tagozaton. Mondjuk az eddig sem érdekelt, hogy kb semmire sem vitte és még harminc felett is anyukánál lakik (akit utál a saját elmondása szerint), ez csupán háttérinfo róla.

Kezdetben kedves voltam vele, mondván legyen meg a normális lakótársi viszony, de aztán egy hónapja vérszemet kapott és elkezdett belekotyogni a dolgaimba. Én pedig leállítottam őt, és akkor neki állt feljebb. Szerinte ezzel a BARÁTI kapcsolatunkat tettem tönkre. Megmondtam neki, hogy nem vagyunk barátok csak amiatt, mert együtt élünk. Azóta nem akar velem beszélni, bunkó megnyilvánulásai vannak, ezért nem is kommunikálunk egymással. Amit azért nem bánok, mert kezdett agyamra menni a locsogással. Túl sokat szövegelt. Mellesleg szerintem eddig is utált, mert egyszer félálomban voltam, amikor meghallottam hogy leqrváz és engem bámult közben. Engem meg elkapott az álom hirtelen és visszaaludtam.


Lényeg: Amikor a gépemnél ülök és mászkál, akkor már sokszor elkaptam a pillantását, hogy a képernyőmet nézte. Tegnap letettem az asztalra a telefonomat mielőtt zuhanyozni mentem, majd tusolás után azt vettem észre, hogy beljebb került a telefonom az asztalon. Valószínűleg hozzányúlt, de kóddal le volt zárva, így nem sokra jutott vele.


Kérdésem az lenne, hogyan tudnék ettől az ostoba nőtől megszabadulni? És minek lesegeti a cuccaimat?


2018. nov. 29. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

"Idén kifogtam egy túlkoros elsőst, harminc feletti nő, aki úgy döntött, hogy a tizen-huszonévesek között fog bohóckodni nappali tagozaton."

Azért valószínűleg ő komolyan el is akarja végezni azt az egyetemet, nem kell ezért leszólni. De! ez nem mentség a viselkedésére. Ha nem jössz ki vele sehogy sem, annyit tehetsz, hogy elköltözöl. (Ha szobát nem tudsz váltani) A kollégium már csak ilyen. Más emberekkel kell együtt élni.

2018. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem költözöm el. :3 Vicces lenne, ha a hézköznapokban is költözni kellene a körülöttünk élők miatt.
2018. nov. 29. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy nem tudsz tőle megszabadulni, te robbantottad ki a vitát, ő nem szól hozzád, te ennek örülsz, de azért közben paranoiás vagy, hogy téged figyel... itt vagy te mész, vagy nem változik semmi.
2018. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A lényeg tehát az lenne, hogy senki nem tud erre semmi megoldást. Hát oké felőlem. Viszont én nem megyek sehova.

Van két szemem, látok, láttam hogy azt bámulta. Annyira belemerült, hogy észre sem vette magát.

Gondolom egy kis 18 évesnél mást írtál volna, mert sokunk fejében az él, hogy 30 felett már érettebbek az emberek...hát el kell keserítselek, mivel sok agyatlan harmincas is létezik. Felesleges itt játszani az álszentet. Némelyik ugyanolyan hülye, mint az a fiatalabb korcsoport, akiket kioszt. Ennyi.

Én nem megyek sehova. Nekem céljaim vannak és itt a helyem.

2018. nov. 29. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ebben az esetben tűrj, ha neked pont ott van a helyed. 😂
2018. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Semmi konkrétat nem írtál a viselkedéséről, mit jelent például az, hogy belekotyogott a dolgaidba? Vagy milyen bunkó megnyilvánulásai voltak?

Az viszont világos, hogy te kezdettől fogva lekezeled őt a kora és a háttere miatt. Az egész írásodból kitűnik. Meg az is, hogy szeretsz konfliktust generálni, nem törekszel semmilyen módon békés megoldásra, "itt én vagyok az erősebb kutya"-módon lovagolsz azon, hogy neked márpedig itt KELL maradnod. Máskülönben már rég kértél volna egy másik szobát vagy egyéb békés módon törekedtél volna megoldani a helyzetet. Itt csak az egód beszél, egyszerűen le akarod gyűrni, taposni, dominálni ezt a nőt.

2018. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha meg leírok mindent, akkor meg az a baj, hogy túl hosszú a sztori. 😂 Nektek semmi sem jó. Semmit nem tudtok, ha meg érdekelnek a részletek, akkor lehet kérdezni normálisan.


És ha ezek után lenézem akkor mi van? Rászolgált a viselkedésével. A cseszegetés mikor én èppen tanulok vagy filmet nèzek, az ordibálàs ha valami nem tetszik, az szerinted normális? Amikor megbeszélnèm, akkor meg beszól nekem, hogy "kussoljá'"? Igen, így ezzel a minősíthetetlen stílussal...


Az meg bárki bármit mond, nagyon nem normális, hogy itt lébecol nappali tagozaton. Miért? Mert az átlag ember 18-19 max 20 évesen leérettségizik, szakmát szerez és dolgozik. Vagy szakmát szerez és utána megy egyetemre. Ez meg egy teljes évtized alatt nem ért el semmit az életben.


Ez pedig tény és csak annak fáj, akire ez igaz.

Ha meg valaki nem tudja, hogy mennek egyetemen a dolgok, akkor kérdezzen rá arra, amit nem ért. Ez az ugató stílus nálam nem ér célt. Érdekelnek a részletek? Kérdezz rá normálisan. Ennyi.


Erősebb vagyok igen és magasabb is nála. Ha azon a szinten lennèk, már megtéptem volna, de ennél én több vagyok.

2018. nov. 29. 18:18
 8/12 A kérdező kommentje:

A levelező tagozatot találták ki az olyanoknak, akik màr kiöregedtek a sulizásból. Amellett tudnak dolgozni is. Ha valaki nem lenne képben.

Nappalin ez akkor is full röhej ezzel a buta viselkedésével. Nonszensz.😅

2018. nov. 29. 18:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm, mondjuk most így belegondolva...a tanulàssal is gondjai vannak. Úgyis kibukik egy év alatt.
2018. nov. 29. 18:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Lol, piszkálja a telefonomat, ...ezt mind leírtam, csak el kéne olvasni. 😁
2018. nov. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!